Komentāri

Rīgas centrā slēdzot veselu ielu, šodien atrasts kara laika lādiņš, kas tiešā nozīmē arī varēja uziet gaisā.

Šodien pēcpusdienā ap pulksten trijiem Rīgas centrā bija vērojams pamatīgs satiksmes haoss un dažādu dienestu rosība Lāčplēša ielā. Veicot būvdarbus, uzrakts kara laika lādiņš, un apkārtnē esošajiem cilvēkiem viņu pašu drošības dēļ bija jāietur distance.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pāris stundu laikā tiešām krīzes situācija atrisināta. Būvdarbu vadītājs saka, – riskēt ar cilvēku veselību un dzīvību ir nepieņemami – vienalga, cik izmaksātu dīkstāve.

 

Sākām rakt pagrabu un atradām Otrā pasaules kara laika bumbu. Nekavējoties tika izsaukti sapieri. Pēc stundas viņi bija klāt, visu apsekoja, savāca bumbu un aizveda. Tālāk darbi ies pēc grafika.

Šajā vietā iepriekš esot bijusi pamesta divstāvu māja – dome to ļāvusi nojaukt un vietā celt septiņu stāvu daudzdzīvokļu ēku. Daži šīs dienas notikumu aculiecinieki pat atceras, ka šajā ēkā padomju laikos pārkvalificēti strādnieki, kas palikuši bez darba vai vēlējušies sev piemērotāku profesiju.

Tur bija pārkvalificēšanās centrs dažādu profesiju pārstāvjiem. Visā Padomju Savienībā pazīstama ēka. Te tika apgūtas pirmās skaitļojamās mašīnas. Tur sākās apmācība, tur es dabūju diplomu.

Nu jau nojauktajā ēkā Anatolijs arī iepazinies ar savu sievu. Bet nekad nevarējis iedomāties, ka mācības notikušas tā teikt uz pulvera mucas, kaut gan nevar izslēgt iespēju, ka sprāgstvielas kāds pagrabtelpās paslēpis kaut kad vēlāk un tās nemaz nav mestas no gaisa.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl