Komentāri

Rīgas centrā slēdzot veselu ielu, šodien atrasts kara laika lādiņš, kas tiešā nozīmē arī varēja uziet gaisā.

Šodien pēcpusdienā ap pulksten trijiem Rīgas centrā bija vērojams pamatīgs satiksmes haoss un dažādu dienestu rosība Lāčplēša ielā. Veicot būvdarbus, uzrakts kara laika lādiņš, un apkārtnē esošajiem cilvēkiem viņu pašu drošības dēļ bija jāietur distance.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pāris stundu laikā tiešām krīzes situācija atrisināta. Būvdarbu vadītājs saka, – riskēt ar cilvēku veselību un dzīvību ir nepieņemami – vienalga, cik izmaksātu dīkstāve.

 

Sākām rakt pagrabu un atradām Otrā pasaules kara laika bumbu. Nekavējoties tika izsaukti sapieri. Pēc stundas viņi bija klāt, visu apsekoja, savāca bumbu un aizveda. Tālāk darbi ies pēc grafika.

Šajā vietā iepriekš esot bijusi pamesta divstāvu māja – dome to ļāvusi nojaukt un vietā celt septiņu stāvu daudzdzīvokļu ēku. Daži šīs dienas notikumu aculiecinieki pat atceras, ka šajā ēkā padomju laikos pārkvalificēti strādnieki, kas palikuši bez darba vai vēlējušies sev piemērotāku profesiju.

Tur bija pārkvalificēšanās centrs dažādu profesiju pārstāvjiem. Visā Padomju Savienībā pazīstama ēka. Te tika apgūtas pirmās skaitļojamās mašīnas. Tur sākās apmācība, tur es dabūju diplomu.

Nu jau nojauktajā ēkā Anatolijs arī iepazinies ar savu sievu. Bet nekad nevarējis iedomāties, ka mācības notikušas tā teikt uz pulvera mucas, kaut gan nevar izslēgt iespēju, ka sprāgstvielas kāds pagrabtelpās paslēpis kaut kad vēlāk un tās nemaz nav mestas no gaisa.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl