Komentāri

Piektdien, 1. septembrī, aizturēts kārtējais viltus spridzekļa autors, kurš pēcpusdienā ziņoja par bumbu, kas apdraud kādu ēku Rīgas Centrāltirgū.

Daudzu Centrāltirgus apmeklētāju un darbinieku gaitas piektdien uz brīdi izjauca kāds kārtējais mēģinājums apvest ap stūri likumsargus. Pēcpusdienā uz vienoto ārkārtas izsaukumu numuru 112 piezvanījis vīrietis un apgalvoja, ka kādā Spīķeru ielas namā ir ievietots spridzeklis. Par to, kas viņam sniedzis šādu informāciju, vīrietis neatklāja, taču neslēpa, kā pats izskatās un kur atrodas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Notikuma vietā ieradās Valsts policijas pretterorisma vienība “Omega”, Rīgas Latgales iecirkņa policisti, kā arī Rīgas pašvaldības policija, ugunsdzēsēji un mediķi.

No ēkas tika evakuēti iedzīvotāji, un “Omega” veica pārbaudi. Pārbaudes laikā informācija par spridzekli neapstiprinājās. Policisti turpat uz ielas aizturēja 1976. gadā dzimušu vīrieti, kurš, pēc policijas rīcībā esošās informācijas, bija veicis viltus zvanu par it kā ievietoto spridzekli. Zvanītājs atradies 2,53 promiļu stiprā reibumā.

Vīrieša zvanu policija saņēma plkst. 12.07, bet brīdī, kad raidījuma “Degpunktā” komanda pamanīja ugunsdzēsēju un pašvaldības policijas auto pie Centrāltirgus, un devās izlūkos, no izsaukuma brīža bija pagājusi vismaz pusstunda. Teritorija vēl nebija norobežota, cilvēka plūda šurpu turpu. Pēc krietna laika brīža ieradās specvienība un uzsāka apkārtnes norobežošanu.

Policija par notikušo uzsākusi kriminālprocesu un smagākais no sodiem, ko iereibušajam zvanītājam var piespriest, ir brīvības atņemšana līdz vienam gadam.

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam ”Samsung Galaxy Dream Chef”; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam „Samsung Galaxy Dream Chef“; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Sākot ar 19. septembri, septiņu nedēļu garumā pie skatītājiem nonāks aizraujošais kulinārijas šovs ”Samsung Galaxy Dream Chef”, kurā par Baltijas labākā jaunā pavāra titulu, vērtīgu naudas balvu un iespēju stažēties pie profesionāļiem sacentīsies 12 jaunieši no Baltijas valstīm – tostarp arī četri no Latvijas. Lai sākas aizraujošā cīņa!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot! 2

D vitamīnu mūsu organisms ražo pats – ar ādas palīdzību. Tādējādi mūsu āda kļūst par dziedzeri, endokrīnu orgānu. D vitamīns jeb, kā skaisti varam nosaukt, saules hormons ir neatsverams ne tikai kaulu, bet gandrīz visu orgānu veselības uzturēšanā. D vitamīna pietiekamībai vai trūkumam ir liela nozīme gandrīz visu hronisku slimību attīstībā.

Lasi vēl