Rīgā uz ielas sadur cilvēku; savainojums ir smags

Komentāri
Rīgā uz ielas sadur cilvēku; savainojums ir smags
Valsts policija

Pirmdien, 10. aprīlī, pulksten 16.50 Valsts policija saņēma zvanu no kādas personas, kura ziņoja, ka tikko uz ielas kāds iereibis vīrietis ir sadūris viņa draugu.

Uz notikuma vietu nekavējoties ieradās Valsts policijas Rīgas Ķengaraga iecirkņa policisti, kuri turpat konstatēja smagi ievainotu vīrieti ar durtu brūci vēderā. Tāpat notikuma vietā tika sastapti vēl pieci vīrieši, no kuriem viens bija izsaucis policiju, bet pārējie mēģinājuši notvert ļaundari. Jāpiemin, ka draugu kompānijai tas neizdevās, tomēr policisti atrada un aizturēja iespējamo vainīgo septiņu minūšu laikā kopš ierašanās brīža.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pie aizturētā vīrieša tika atrastas arī narkotiskās vielas, kas paredzētas aptuveni divām devām. Iespējams, aizturētais vīrietis notikuma brīdī atradās šo narkotisko vielu reibumā.

Smagi ievainotais vīrietis tika nogādāts slimnīcā, bet cietušā draugus likumsargi aizveda uz policijas iecirkni, lai noskaidrotu notikušā apstākļus.

No liecinieku stāstītā tika noskaidrots, ka sešu draugu kompānijai pastaigas laikā esot pienācis klāt konkrētais vīrietis, kurš izaicinoši mēģinājis uzsākt konfliktu. Konflikta situācijas laikā ļaundaris izvilcis no kabatas nazi un ievainojis vienu no kompānijas biedriem. Jāpiemin, ka policija izmeklēšanas ietvaros vēl skaidros precīzus notikuma apstākļus un konflikta izcelšanās cēloņus.

1983. gadā dzimušais aizturētais vīrietis jau vairākas reizes nonācis policijas redzeslokā par mantiskiem noziegumiem un narkotisko vielu lietošanu.

Saistībā ar notikušo pret aizturēto vīrieti uzsākts kriminālprocess par dzīvībai bīstamu miesas bojājumu tīšu nodarīšanu. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz septiņiem gadiem un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.

Aizturētais vīrietis pašlaik atrodas izolatorā.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl