Rīgā uz ielas sadur cilvēku; savainojums ir smags

Komentāri
Rīgā uz ielas sadur cilvēku; savainojums ir smags
Valsts policija

Pirmdien, 10. aprīlī, pulksten 16.50 Valsts policija saņēma zvanu no kādas personas, kura ziņoja, ka tikko uz ielas kāds iereibis vīrietis ir sadūris viņa draugu.

Uz notikuma vietu nekavējoties ieradās Valsts policijas Rīgas Ķengaraga iecirkņa policisti, kuri turpat konstatēja smagi ievainotu vīrieti ar durtu brūci vēderā. Tāpat notikuma vietā tika sastapti vēl pieci vīrieši, no kuriem viens bija izsaucis policiju, bet pārējie mēģinājuši notvert ļaundari. Jāpiemin, ka draugu kompānijai tas neizdevās, tomēr policisti atrada un aizturēja iespējamo vainīgo septiņu minūšu laikā kopš ierašanās brīža.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pie aizturētā vīrieša tika atrastas arī narkotiskās vielas, kas paredzētas aptuveni divām devām. Iespējams, aizturētais vīrietis notikuma brīdī atradās šo narkotisko vielu reibumā.

Smagi ievainotais vīrietis tika nogādāts slimnīcā, bet cietušā draugus likumsargi aizveda uz policijas iecirkni, lai noskaidrotu notikušā apstākļus.

No liecinieku stāstītā tika noskaidrots, ka sešu draugu kompānijai pastaigas laikā esot pienācis klāt konkrētais vīrietis, kurš izaicinoši mēģinājis uzsākt konfliktu. Konflikta situācijas laikā ļaundaris izvilcis no kabatas nazi un ievainojis vienu no kompānijas biedriem. Jāpiemin, ka policija izmeklēšanas ietvaros vēl skaidros precīzus notikuma apstākļus un konflikta izcelšanās cēloņus.

1983. gadā dzimušais aizturētais vīrietis jau vairākas reizes nonācis policijas redzeslokā par mantiskiem noziegumiem un narkotisko vielu lietošanu.

Saistībā ar notikušo pret aizturēto vīrieti uzsākts kriminālprocess par dzīvībai bīstamu miesas bojājumu tīšu nodarīšanu. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz septiņiem gadiem un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.

Aizturētais vīrietis pašlaik atrodas izolatorā.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 1

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl