Rīgā uz ielas atrod divus gadus vecu meitenīti

7 komentāri
Rīgā uz ielas atrod divus gadus vecu meitenīti
Foto: Rīgas pašvaldības policija

Pirmdien, 7. maijā, neilgi pēc plkst.11 Rīgas pašvaldības policijas Ziemeļu pārvaldes darbinieki saņēma informāciju par kādu pirmsskolas vecuma bērnu Duntes ielā, kurš iet pa ielu bez pieaugušo uzraudzības, informē Rīgas pašvaldības policija.

Apstākļu noskaidrošanai nosūtīta tuvākā Rīgas pašvaldības policijas autopatruļa.

Policisti, ierodoties notikuma vietā, sastapa izsaucēju un divus gadus vecu bērnu. Sieviete pastāstīja, ka, vadot transportlīdzekli, viņas uzmanību piesaistījusi maza meitenīte atstarojošajā vestē. Bērns viens pats tipinājis pa ietvi, un gandrīz pakļuvis zem trolejbusa. Izsaucēja nekavējoties apturējusi savu transportlīdzekli, piesteigusies pie meitenītes un izsaukusi policiju.

Pārrunu laikā pie likumsargiem apstājās kāda automašīna, no kuras izkāpa vīrietis un piesteidzās pie bērna. Vīrietis atklāja, ka, braucot garām, atpazinis meitu un apstājies. Savu atvasi kungs bija atstājis pirmsskolas izglītības iestādē un bija šokēts par to, ka viņa meita atrodas uz ielas bez uzraudzības. Pēc sarunas ar kārtības sargiem, tēvs zvanīja bērnudārza audzinātājām, kuras izrādās nebija pamanījušas bērna prombūtni.

Vīrietis ar atvasi pavadīts līdz pirmsskolas izglītības iestādei. Bērnudārza vadība skaidroja, ka bērnus pieskatījušas trīs audzinātājas, visi bijuši atstarojošajās vestēs, kā arī turējušies pie pastaigas auklas. Arī, ierodoties rotaļu laukumā, visi bērni spēlējušies nožogotā teritorijā. Līdz ar to nebija skaidrs, kurā brīdī meitene pazudusi. No notikumā iesaistītajām audzinātājām pieņemtas liecības.

Savukārt bērna tēvs paskaidroja, ka iesniegumu policijai nevēlas rakstīt un ar atvasi dosies mājās. Tur arī ar sievu izlemšot par turpmāko rīcību.