Rīgā pazudis jauns vīrietis! Tuviniekus uztrauc pazudušā emocionālais stāvoklis

6 komentāri
Rīgā pazudis jauns vīrietis! Tuviniekus uztrauc pazudušā emocionālais stāvoklis
Rolanda pazīmes, - zaļas acis. Bija ģērbies garā, brūnā mētelī, ap galvu apsieta zila šalle (Bezvests.lv)

Rīgā bezvēsts pazudis 31 gadus vecais Ziepniekkalna iedzīvotājs Rolands Johansons, kurš pēdējo reizi manīts šā gada 6. septembrī, informē organizācija “Bezvests.lv”.

Pēc viņa mammas teiktā, pazušanas dienas vakarā plkst. 20.30 Rolands devās pastaigāties, teikdams, ka drīz atgriezīsies, – aizies tikai līdz degvielas uzpildes stacijai Vienības gatvē un atpakaļ, bet diemžēl neatgriezās. Līdzi paņēma mobilo telefonu un dzīvokļa atslēgas. Tāpat viņam līdzi bija divi balti celofāna maisiņi, – viens ar grāmatām un otrā bija brūnas krāsas apavi un citas lietas. Uz īsziņām un zvaniem neatbildēja.

No 11. septembra telefons ir izslēgts. Līdz 10. septembrim tuvinieki pazudušo Rolandu meklēja saviem spēkiem Ziepniekkalna apkārtnē, bet diemžēl bez panākumiem. 10. septembrī paziņoja policijai un tikai 21. septembrī “Bezvests.lv”.

Rolanda pazīmes: zaļas acis, bija ģērbies garā, brūnā mētelī, ap galvu apsieta zila šalle. Fotogrāfija, kurā viņam noskūti mati un nav bārdas, uzņemta pirms trim gadiem, cita foto nav. Šobrīd, pēc mātes teiktā, vīrietis izskatās pavisam savādāk, – ataudzējis tumšu bārdu un matus līdz pleciem. Tuviniekus uztrauc pazudušā emocionālais stāvoklis.

Visi, kas redzējuši pazudušo Rolandu Johansonu vai zina viņa iespējamo atrašanās vietu, tiek aicināti ziņot Valsts policijai pa tālruni 110 vai “Bezvests.lv” pa tālruni 22084084.

6 komentāri