Rīgā noticis otrs uzbrukums “Datamarket” veikalam; aizdomas par konkurentu netīrām metodēm

Komentāri

Pirms pāris mēnešiem jau stāstījām par uzbrukumu datorveikalam “Datamarket” Rīgā, Elizabetes ielā. Toreiz nezināmi ļaundari veikalam izsituši logus. Viss salabots, un uzņēmums turpinājis darbu, taču jau atkal tehnoloģiju bodei sagādāti zaudējumi, nakts laikā izsitot caurumus nesen kā atjaunotajos loga rāmjos.

Veikalā saka, – iekļūšana telpās nav ļaundaru mērķis, jo viņi saprot, ka viss ir apdrošināts. Visticamāk, plāns ir iebiedēt, traucēt darbu, bojāt firmas reputāciju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Līdz ar to nopietna videonovērošanas sistēmas ieviešana droši vien ir nākamais solis, kas kompānijas vadībai jāsper, jo ne vienmēr var paļauties uz apsardzi, kas, protams, notikuma vietā ierodas, bet noziedznieki, kuri netīro darbiņu paveic pāris sekundēs, nav notverami pat ar visātrāko apsargu spēkiem.

Skaties VIDEO un uzzini vairāk!

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 1

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl