Komentāri
Rīgā konfiscē astoņus toiterjerus, kas izmitināti antisanitāros apstākļos

Ceturtdien, 9. februārī, Rīgas pašvaldības policisti apsekoja kādu dzīvokli Daugavgrīvā, par kuru tika saņemtas vairākas sūdzības. Zinātāji stāstīja, ka dzīvoklī uzturas vairāki neliela auguma suņi, kuri nekad nav vesti pastaigās un, iespējams, tiek turēti antisanitāros apstākļos. No dzīvokļa regulāri bija dzirdamas vairāku suņu rejas un spēcīga ekskrementu smaka.

Ierodoties notikuma vietā, dzīvokļa durvis atvēra kāda sieviete, kura pastāstīja, ka suņi pieder viņas māsai. Suņu saimniece pirms trīs dienām nokļuvusi slimnīcā un lūgusi māsai dzīvniekus pieskatīt un pabarot.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Uz jautājumu vai suņi ir vesti pastaigās, sieviete atbildēja noraidoši, skaidrojot, ka māsas suņi viņai kožot.

Noskaidrots, ka arī iepriekš suņi nav vesti pastaigās un, iespējams, ārpus dzīvokļa nav bijuši nekad. Sieviete stāstīja, ka suņi savas dabiskās vajadzības nokārtojot dzīvoklī, bet pēc tam viņa savu spēju robežās cenšas visu sakopt.

Dzīvokļa apsekošanas laikā, konstatēts, ka tajā uzturas vairāki pieauguši toiterjera šķirnes suņi un trīs nesen dzimuši toiterjera šķirnes kucēni, kuri salikti somā. Dzīvoklī bija nekārtība un netīrība. Telpā valdīja spēcīgs ekskrementu smārds. Pieņemts lēmums dzīvniekus no antisanitārās vides izņemt.

Izsaukti veterinārās klīnikas “Dr.Beinerts” darbinieki, kuri drēbju un drazas kaudzēs atrada visus astoņus suņus. Dzīvnieki nogādāti klīnikā.

Par notikušo uzsākta administratīvā pārkāpuma lietvedība saistībā ar labturības noteikumu pārkāpumiem.

Pēc RPP rīcībā esošās informācijas visi suņi šobrīd jau atrodas Juglas dzīvnieku patversmē “Labās mājas” kopēju uzraudzībā.

Video

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl