Rīgā kāda sieviete nejauši ieslēdz automašīnā savu bērnu

19 komentāri

Kāda sieviete iesēdinājusi ģimenes automašīnā savu bērnu un jau grasījusies doties uz vadītāja vietu, kad atklājies, ka braucamrīks aizslēdzies, bet mazulis iesprostots spēkratā viens pats, stāsta TV3 raidījums ”Degpunktā”.

Galvaspilsētas Valsts policijas darbinieki no tuvējā glābšanas dienesta depo devušies uz Imantu, talkā kādai izmisušai jaunajai māmiņai.

“Ap plkst. 22.00 policijas darbinieki saņēma izsaukumu uz Imantu, kur transportlīdzeklī ir ieslēdzies bērns un ir nepieciešama policijas klātbūtne, kad ugunsdzēsēji lauzīs vaļā durvis. Policijas darbiniekiem ierodoties adresē, tika konstatēts, ka transporta līdzeklis ir aizslēgts un iekšā atrodas bērns. Pie darbiniekiem vērsās sieviete, bērna māte, kura paskaidroja, ka brīdī, kad likusi somu transportlīdzeklī, tas ir aizslēdzies. Iekšā ir palicis viņas vienu gadu vecais dēls, kā arī dzīvokļa un transportlīdzekļa atslēgas,” stāsta policijas darbiniece.

Šajā gadījumā gan veiksmīgas sagadīšanās pēc situācija risinājusies netālu no sievietes dzīvesvietas, tādēļ, kamēr vairāki policijas darbinieki centušies atvērt aizslēgto auto, citi kolēģi jau darījuši visu, lai iekļūtu dzīvoklī, un drīz vien tas arī izdevies.

“Ar sievietes atļauju ugunsdzēsēji iekļuva dzīvoklī, kur atradās rezerves automašīnas atslēgas, ar kurām tika atslēgta automašīna, bērnam nekas nekaitēja un medicīniskā palīdzība nebija nepieciešama,” skaidro policijā.

Tā kā šādas situācijas operatīvie dienesti fiksē nebūt ne pirmo reizi, paturiet šo notikumu prātā un nekad neatstājiet atslēgas autosalonā. Lai arī šajā gadījumā viss beidzies vien ar izbīli un pāris sirmiem matiem, var droši apgalvot, ka šādu uztraukumu negrib piedzīvot neviens.

19 komentāri

Aktuālie Degpunktā sižeti

Starppilsētu autobusa un militārā kravas auto sadursmē seši cietušie

Aculiecinieka video: trīs spēkratu sadurme uz Rīgas apvedceļa A4

"Šodien varēja izmainīties visa mana dzīve." Tēvs aiztur dzērājšoferi, kurš notrieca viņa meitu

Paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks Baltezerā izposta privātmāju

Pasažieri bija spiesti evakuēties pa lūku: glābēji atklāj detaļas par Pierīgā notikušo autobusa un militārā transporta avāriju Pierīgā

Zaudēja tuvinieku un palika bez dzimtas mājām: ģimenei Krāslavas novadā ir nepieciešama palīdzība

"Normāli dzēru. Kā parasti…" Kāds šoferis tā arī nav mācījies no savām kļūdām

Bīstama avārija pie Ķekavas apļa: kravas auto "iedriftē" vieglās automašīnas sānos

Praktiskās nodarbības beidzas ar avāriju: negadījumā Zaķusalā iekļuvis autoskolas "mācībnieks"

Nekaunība augstākajā mērā: zagļi neatkarīgi no novērošanas kamerām piesavinās vairākus velosipēdus

Kad bebru ģimene kļūst par satiksmes biedu: zvēru apgrauzts koks draud uzgāzties automašīnām

"Es jutu, ka sāku smakt." Daudzstāvu nama iedzīvotāji Rīgā spiesti glābties no dūmiem