Rīgā autoavāriju izraisa… muša!

8 komentāri

Policisti ar pieredzi saka, – šoferi tāpat vien grāvjos, sētmalēs, stabos un stāvošās mašīnās neiebrauc. Parasti pie vainas alkohols vai runāšana pa telefonu. Kādam šoferim attaisnojums pēc negadījuma bijis gana neierasts – patraucējusi muša.

Mašīna ar riteņiem pret sauli, un bariņš aculiecinieku cenšas palīdzēt šoferim tikt ārā – tā šorīt īsi pirms deviņiem izskatījās Anniņmuižas bulvārī iepretim 40a namam, kad kāds “Mazdas” šoferis iestūrēja ceļmalā stāvošā automašīnā “Lexus”.

Automašīnas šoferis kameras priekšā runāt nevēlējās, taču pastāstīja, ka avārija notikusi mušas dēļ. Tā bijusi mašīnas salonā un lidinājusies gar seju. Kamēr autovadītājs ar lidojošo kukaini cīnījies, nepamanījis, ka stūre vairs neklausa. Apkārtējie gan šādu versiju sauc par pasaku, jo, pat ja tā, tad mašīna nebūtu uz jumta. Noteikti ātrums bijis stipri par lielu.

Policisti notikuma vietā konstatējuši, ka šoferis ir skaidrā, un līdz ar to notikušā sekas nebūs pārāk smagas. Neliels naudas sods par negadījuma izraisīšanu, pāris soda punkti un pašam jāremontē savs auto, ja vispār vairs ir jēga to darīt. Sasistā “Lexus” saimniekam zaudējumus atlīdzinās obligātā civiltiesiskā apdrošināšana.

8 komentāri