Rīgā atklāj 3200 litrus nelegāli glabātas dīzeļdegvielas

1 komentārs
Rīgā atklāj 3200 litrus nelegāli glabātas dīzeļdegvielas
FOTO: VID

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Muitas policijas pārvaldes darbinieki šogad 11.janvārī, apsekojot kādu garāžu teritoriju Rīgā, atklāja 3200 litrus nelegāli glabātas dīzeļdegvielas, informē VID.

Veicot informācijas pārbaudi, par iespējamu nelikumīgu degvielas uzglabāšanu un realizāciju, tika apsekota Rīgā esoša garāžu teritorija, kurā Muitas policijas pārvaldes darbinieki konstatēja nelegāli uzglabātu dīzeļdegvielu.

Garāžu teritorijā, kas pieder juridiskai personai, bet kuru bija iznomājusi privātpersona – 1979.gadā dzimis vīrietis, tika atklātas desmit plastmasas tvertnes, no kurām trīs bija piepildītas ar dīzeļdegvielu. Turpinot pārbaudi, tika konstatēts, ka tvertnes ir savstarpēji savienotas ar sūkņiem un degvielas uzpildes aprīkojumu, kas liecināja par iespējamu degvielas realizāciju.

Saskaņā ar skaidrojumu, ko sniedza teritorijas iznomātājs, dīzeļdegviela tikusi nolieta no kravas automašīnām, kuras veic starptautisko kravu pārvadājumus no Krievijas Federācijas.

Ņemot vērā atklāto nelegālās degvielas apjomu un informāciju par tās iespējamo izcelsmi, VID pastiprinās atbilstošus kontroles pasākumus.

Izņemtā dīzeļdegviela un plastmasas tvertnes ar aprīkojumu nodotas glabāšanai Nodrošinājuma valsts aģentūrai.

1 komentārs