Rīgā apmaldās pusaudzis no piepilsētas

Komentāri
Rīgā apmaldās pusaudzis no piepilsētas
Evija Trifanova / LETA

16. oktobrī īsi pirms pulksten 21.00 Rīgas pašvaldības policijas Latgales pārvaldes darbinieki saņēma informāciju no “Rīgas satiksmes” kontroles darbiniekiem, kuri Grīziņkalnā vienā no trolejbusiem pamodinājuši zēnu.

Pusaudzis kontroles darbiniekiem pastāstījis, ka esot apmaldījies. Apstākļu noskaidrošanai izsaukti Rīgas pašvaldības policisti.

Ierodoties notikuma vietā, sastapts 13 gadus vecs zēns.

Pusaudzis paskaidroja, ka bez vecāku atļaujas aizbraucis uz galvaspilsētu, lai apciemotu draugus. Braucot atpakaļ uz mājām, jaunietis sabiedriskajā transportā aizmidzis un palaidis garām pieturu, kurā jāizkāpj.

Lai pārbaudītu manāmi satrauktā pusaudža veselības stāvokli izsaukti Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieki. Mediķi konstatēja, ka, neskatoties uz paplašinātajām acu zīlītēm un zēna ātrā runas veida, viņš nav lietojis apreibinošās vielas. Tāpat veikta alkohola koncentrācijas pārbaude izelpā, kuras laikā alkohola reibums netika konstatēts.

Vienlaikus policisti sazinājās ar zēna māti, kura pusaudža stāstīto apstiprināja un solīja no piepilsētas atbraukt pakaļ dēlam. Pusaudzis nodots mātei.

Lasi vēl