Komentāri
Rīgā aiztur četrus jauniešus ar aizdomīgu augu maisījumu un rozā tabletēm
FOTO: RPP

Rīgā vakar policija aizturējusi četrus jauniešus ar aizdomīgu augu maisījumu un rozā tabletēm, informē Rīgas pašvaldības policija (RPP).

Policija devās uz izsaukumu Dārzciemā, jo bija saņemta sūdzība no kāda daudzdzīvokļu nama iemītniekiem, kuriem bija traucēts naktsmiers.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ierodoties notikuma vietā, likumsargiem durvis atvēra jaunietis, kurš paskaidroja, ka dzīvo kopā ar tēvu. Sarunas laikā jaunietis izskatījās narkotisko vielu reibumā.

Ienākot dzīvoklī, policisti sajuta spēcīgu marihuānai raksturīgu smaku. Apsekojot dzīvokli, tajā tika sastapti vēl trīs jaunieši, kuri sēdēja pie galda, uz kura atradās digitālie svari ar zaļas krāsas augu izcelsmes maisījumu, iespējams, marihuānu.

Jaunieši atzinās, ka augu maisījums ir marihuāna, tāpēc uz notikuma vietu izsaukti Valsts policijas darbinieki un jaunieši aizturēti.

Pie viena no aizturētajiem polimēra sainītī atrastas rūpīgi noslēptas 14 nezināmas izcelsmes tabletes.

Aizturētie nogādāti Rīgas psihiatrijas un narkoloģijas centrā narkotisko vielu pārbaudei, bet pēc tam – Valsts policijas iecirknī turpmāko procesuālo darbību veikšanai.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl