Rīgā aizdomās par marihuānas tirgošanu aiztur pusaudzi

9 komentāri
Rīgā aizdomās par marihuānas tirgošanu aiztur pusaudzi
EKRĀNUZŅĒNUMS

Rīgā aizdomās par marihuānas tirgošanu policija aizturējusi 16 gadus vecu puisi, portālu Skaties.lv informē Rīgas pašvaldības policija.

Pirmdien, 7. oktobrī, plkst.16.25 Rīgas pašvaldības policijas Videonovērošanas centra darbinieki skvērā pie Latvijas Nacionālās operas un baleta ēkas pamanīja jauniešu bariņu.

Brīdī vērojot kompāniju, kārtības sargi redzēja, kā viens no jauniešiem no somas izvelk maisiņu ar zaļganbrūnu vielu un padižojas vienaudžiem, tādēļ uz notikuma vietu tika nosūtīta tuvākā policijas ekipāža. Kamēr ekipāža bija ceļā, videonovērošanas kamerās bija redzams, kā pie jaunieša pieiet kāda meitene un apmaiņā pret naudu paņem vienu no maisiņiem.

Autopatruļas ierašanās brīdī iespējamā pircēja diemžēl jau bija pametusi notikuma vietu un tuvākajā apkārtnē nebija manāma, tādēļ policisti devās pie iespējamā tirgotāja. Pēc videonovērošanas centra darbinieku norādēm policisti jaunieša penālī atrada trīs maisiņus ar zaļganbrūnu augu izcelsmes vielu. 16 gadus vecais penāļa īpašnieks atzina, ka tā esot marihuāna, un teicās atradis to kādā Pļavnieku parkā uz zemes. Tāpat jaunietis atzina, ka iepriekš netālu no operas vienu maisiņu pārdevis.

Vienlaikus tika pārbaudīti arī pārējie jaunieši, taču pie viņiem narkotiskās vielas netika atrastas. Tāpat arī nekas neliecināja, ka pārējie jaunieši būtu narkotisko vielu reibumā.

Iespējamais pārkāpējs nogādāts Valsts policijā turpmāko procesuālo darbību veikšanai.

Video: Aizdomās par marihuānas tirgošanu aiztur 16 gadus vecu puisi

9 komentāri