Komentāri
Rīgā 12 un 13 gadus vecas meitenes uzrāpjas uz nama jumta, lai uzņemtu “pašiņus”
pixabay

Lai tiktu pie pašbildēm, divas mazgadīgas meitenes iezogas kādā namā un uzlien jumta.

28. septembrī īsi pēc pulksten 14.00 Rīgas pašvaldības policijas Vidzemes pārvaldes darbinieki saņēma informāciju par diviem maziem bērniem Mežciemā uz kādas daudzstāvu ēkas jumta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ierodoties adresē, izsaucējs norādīja uz divām mazgadīgām meitenēm. Vīrietis skaidroja, ka skolnieces pamanītas uz ēkas jumta, pēc kā viņas novestas lejā.

Pārrunu laikā 12 un 13 gadus vecās meitenes taisnojās, ka nama durvis bijušas vaļā, tāpēc arī iegājušas ēkā. Uzkāpjot uz devīto stāvu arī lūka bijusi atvērta. Skolnieces nolēmušas uzkāpt uz jumta un uzņemt pašbildes.

Policisti sazinājās ar abu meiteņu vecākiem un informēja par atvašu brīvā laika pavadīšanas veidu. Vecāki solīja mājās par notikušo veikt preventīva rakstura pārrunas. Meitenes pēc pārrunām devās patstāvīgi mājās.

Tikmēr pārbaudīta lūka, kas tik tiešām nebija aizslēgta. Policisti informēja ēkas atbildīgo personu par gadījumu un nepieciešamību tuvākajā laikā izeju uz jumta noslēgt.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl