Komentāri
Rīgā 12 un 13 gadus vecas meitenes uzrāpjas uz nama jumta, lai uzņemtu “pašiņus”
pixabay

Lai tiktu pie pašbildēm, divas mazgadīgas meitenes iezogas kādā namā un uzlien jumta.

28. septembrī īsi pēc pulksten 14.00 Rīgas pašvaldības policijas Vidzemes pārvaldes darbinieki saņēma informāciju par diviem maziem bērniem Mežciemā uz kādas daudzstāvu ēkas jumta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ierodoties adresē, izsaucējs norādīja uz divām mazgadīgām meitenēm. Vīrietis skaidroja, ka skolnieces pamanītas uz ēkas jumta, pēc kā viņas novestas lejā.

Pārrunu laikā 12 un 13 gadus vecās meitenes taisnojās, ka nama durvis bijušas vaļā, tāpēc arī iegājušas ēkā. Uzkāpjot uz devīto stāvu arī lūka bijusi atvērta. Skolnieces nolēmušas uzkāpt uz jumta un uzņemt pašbildes.

Policisti sazinājās ar abu meiteņu vecākiem un informēja par atvašu brīvā laika pavadīšanas veidu. Vecāki solīja mājās par notikušo veikt preventīva rakstura pārrunas. Meitenes pēc pārrunām devās patstāvīgi mājās.

Tikmēr pārbaudīta lūka, kas tik tiešām nebija aizslēgta. Policisti informēja ēkas atbildīgo personu par gadījumu un nepieciešamību tuvākajā laikā izeju uz jumta noslēgt.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl