Rīdzinieks ziņo policijai par aizdomīgu smaku Krustpils ielas apkaimes mežā

Komentāri

Piektdien, 13. oktobrī, Valsts vides dienesta (VVD) darbinieki kārtējo reizi devušies uz Vecmīlgrāvi, kur gaisā vēdījusi aizdomīga smaka.

Apsekojot tuvējos terminālus atklājies, ka vienā no tiem tiek pārkrauti smagie naftas produkti, visi darbi notikuši atbilstoši drošības prasībām. Vides inspektori uzņēmumam uzdevuši arī turpmāk regulāri kontrolēt smaku izplatību un nepieļaut to izplatīšanos apkārtnē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt ceturtdien, 12. oktobrī, līdzīga ziņa par aizdomīgu smaku un iespējamu piesārņojumu saņemta no Krustpils ielas apkaimes. Šajā situācijā ziņotājam bija izdevies pat iemūžināt smakas avotu.

Rīgas pašvaldības policija saņēmusi kāda aculiecinieka uzņemtus fotoattēlus, – tajos redzamas vairākas peļķes, kas pildītas ar kādu gaišu, necaurredzamu šķidrumu. Pēc iedzīvotāja teiktā, tās meklējamas mežā netālu no Krustpils ielas.

Apstaigājot tuvējo apkārtni, inspektoriem izdevies uziet arī aizdomīgās smakas avotu, jeb aculiecinieka iepriekš iemūžinātās peļķes. Lai atrisinātu šo situāciju, ziņa par nepatīkamo atradumu nodota VVD, kā arī galvaspilsētas domes Mājokļu un vides departamenta darbiniekiem.

Policija norāda, ka notikušais, iespējams, nav ļaunprātības vai kāda apzinātas rīcības sekas.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl