Rīdzinieks ziņo policijai par aizdomīgu smaku Krustpils ielas apkaimes mežā

Komentāri

Piektdien, 13. oktobrī, Valsts vides dienesta (VVD) darbinieki kārtējo reizi devušies uz Vecmīlgrāvi, kur gaisā vēdījusi aizdomīga smaka.

Apsekojot tuvējos terminālus atklājies, ka vienā no tiem tiek pārkrauti smagie naftas produkti, visi darbi notikuši atbilstoši drošības prasībām. Vides inspektori uzņēmumam uzdevuši arī turpmāk regulāri kontrolēt smaku izplatību un nepieļaut to izplatīšanos apkārtnē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt ceturtdien, 12. oktobrī, līdzīga ziņa par aizdomīgu smaku un iespējamu piesārņojumu saņemta no Krustpils ielas apkaimes. Šajā situācijā ziņotājam bija izdevies pat iemūžināt smakas avotu.

Rīgas pašvaldības policija saņēmusi kāda aculiecinieka uzņemtus fotoattēlus, – tajos redzamas vairākas peļķes, kas pildītas ar kādu gaišu, necaurredzamu šķidrumu. Pēc iedzīvotāja teiktā, tās meklējamas mežā netālu no Krustpils ielas.

Apstaigājot tuvējo apkārtni, inspektoriem izdevies uziet arī aizdomīgās smakas avotu, jeb aculiecinieka iepriekš iemūžinātās peļķes. Lai atrisinātu šo situāciju, ziņa par nepatīkamo atradumu nodota VVD, kā arī galvaspilsētas domes Mājokļu un vides departamenta darbiniekiem.

Policija norāda, ka notikušais, iespējams, nav ļaunprātības vai kāda apzinātas rīcības sekas.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl