Rīdzinieks pavada nakti nomodā, lai atmaskotu riepu dūrēju. Redzētais viņu patiesi pārsteidzis

49 komentāri
Rīdzinieks pavada nakti nomodā, lai atmaskotu riepu dūrēju. Redzētais viņu patiesi pārsteidzis

Kāds Purvciema iedzīvotājs, kurš, kļūstot par riepu dūrēja upuri, nolēmis ziedot vienu nakti miega, lai paskatītos, kas tad nakts laikā notiek viņa mājas pagalmā. Un atklājumi patiesi pārsteiguši.

Pirms dažām dienām kāds Purvciema iedzīvotājs, rīta pusē atgriežoties pie sava auto, atklājis nepatīkamu pārsteigumu. Kāds neģēlis viņa automobilim bija pārdūris vairākas riepas.

Tā kā auto īpašnieku šis notikums pamatīgi aizkaitinājis, viņš nolēmis nākamajā naktī pasēdēt uz vakts un paskatīties, vai apkaimē neuzdarbojas kāds sērijveida dūrējs. Par lielu izbrīnu pašam, ap plkst. 4.30 no rīta klusajā pagalmā atskanējusi zīmīga šņākoņa, tad kluss paukšķis un atkal šņākoņa, bet tad tumsā pavīdējis kāds tēls, kurš steigšus devies prom no tumšā pagalma. Šajā mirklī aculiecinieks sniedzies pēc telefona un par notiekošo ziņojis policijai.

Likumsargi gan atzīst, ka šobrīd nav izdevies noskaidrot, vai aculiecinieka pieķertais dūrējs ir tas pats cilvēks, kurš vainojams dienu iepriekš Viršu ielā notikušajā duršanā.

Šobrīd turpinās izmeklēšana un aizturētajam vīrietim būs jāstājas tiesas priekšā par tīšu svešas mantas bojāšanu. Teikas iecirkņa priekšnieks gan neizslēdz, ka iepriekš it kā notikušais konflikts varētu būt tikai aizsegs bezpajumtnieka vēlmei, tuvojoties ziemai, labprātīgi nonākt cietumā. Jo tur viņam būs gan jumts virs galvas, gan garantēta maltīte.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā