Komentāri

Tas, ka policisti nereti brauc dzērumā, tiek pieķerti, ņemot un dodot kukuļus, veic bruņotas laupīšanas un citus noziegumus, Latvijas sabiedrību vairs neizbrīna, tomēr kāds Rēzeknes likumsargs šonedēļ spējis pārsteigt.

Viņš pieķerts, ķimerējoties gar kāda vietējā iedzīvotāja automašīnu. Pastāv aizdomas, ka viņš gribējis spēkratu iemīnēt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Rēzeknes iedzīvotājs Jevgēnijs Čiževskis nedēļas sākumā pieķēris vietējo policistu Sandri Jurču vēlā nakts stundā krāmējamies gar viņa automašīnu. Policists esot gulējis zem viņam svešā auto un centies zem tā kaut ko piestiprināt. Kaut ko tādu, kas ļoti līdzinājies spridzeklim.

Izskrienot ārā, Jevgēnijs sapratis, ka naksnīgais viesis jau no mašīnas apakšas pazudis. Jevgēnijs pārnācis mājās un palīdis paskatīties zem auto, vai viss kārtībā.

Jevgēnijs izsaucis policiju. Viņi visu piefiksējuši un aizbraukuši.

Īsi pēc policistu aizbraukšanas no notikuma vietas Jurčs ieradies pēc savas automašīnas, ko cietušais arī nofilmējis.

Tā kā iepriekš Jevgēnijs nonācis policijas redzeslokā aizdomās par traktora zādzību, kas piederējis kādam bijušajam policistam, bet likumsargiem vīrietim lietu “piešūt” nav izdevies, tagad seko atriebība, domā rēzeknietis.

Policisti, kuri ar kailām rokām, bez sapieru palīdzības noņēmuši džipam piestiprināto kasti, šodien atklāj, ka tā neesot radījusi draudus apkārtējiem.

Foto

Pēc vizuālās apskates iekārta atgādina elektrosakaru ierīci. Izmeklēšanas gaitā izvirzītas trīs pamatversijas. Pirmā saistīta ar iesniedzēja pretdarbības izrādīšanu izmeklēšanai, ar to jāsaprot, ka viņš pats varēja aprīkot savu automašīnu ar šo iekārtu un tādā veidā pašreiz mēģina sarežģīt izmeklēšanu un diskreditē policiju.

Otrā versija saistīta ar to, ka iesniedzēja automašīnu ar iekārtu aprīkoja policijas darbinieks, un trešā versija saistīta ar to, ka automašīnu aprīkoja ar iekārtu pavisam cita persona.

Šobrīd tiek lemts jautājums par lietas izmeklēšanas tālāku nodošanu policijas Iekšējās drošības birojam, kas izmeklē likumsargu veiktus pārkāpumus.

Pilnīgi iespējams, ka šajā lietā gluži vienkārši policisti gribējuši aizdomās turamā automašīnai uzstādīt izsekošanas ierīci, taču operācija nogājusi greizi. Un neatbildēts paliek jautājums – vai šī rīcība bija sankcionēta, vai darīta uz pašu galvu.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl