Rēzeknē uzspridzināts “BMW X5” džips; cietušo nav

Komentāri

Pirmdienas vakarā Rēzeknē uzspridzināta “BMW X5” apvidus automašīna, apstiprināja Valsts policija. Cietušo šajā sprādzienā nav.

Kā uzzināja TV3 Ziņas, sprādziens nav bijis liels un arī nodarītie zaudējumi ir nelieli – automašīnai sabojāts bampers un trieciena rezultātā izbiruši stikli.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Likumsargi pagaidām nav izpauduši to, kam pieder apvidus automašīna un kādi varētu būt spridzinātāja motīvi. Drošības nolūkos pirmdienas vakarā tika evakuēti apkārtējo māju iedzīvotāji un vietā dežurēja operatīvie dienesti, kā arī specvienība “Omega”, veicot detalizētas pārbaudes.

Zināms, ka lietas izskatīšanu pārņēmusi Galvenā kriminālizmeklēšanas pārvalde Rīgā.

Video no notikuma vietas

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl