Rēzeknē nograndis sprādziens; bojātas vairākas automašīnas

Pievienot komentāru
Rēzeknē nograndis sprādziens; bojātas vairākas automašīnas
VLADS POĻAKOVSKIS, DEGPUNKTĀ

Šodien plkst. 5.00 Rēzeknē, Atbrīvošanas alejā 101, noticis sprādziens, kurā cietis mikroautobuss, kā arī blakus esošās automašīnas, pastāstīja Rēzeknes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Diāna Selecka.

Viņa informēja, ka sprādziena vietā patlaban strādā policija, kura lūgusi tuvējiem iedzīvotājiem evakuēties. “Ap astoņiem rītā ieradās policisti, kuri palūdza silti saģērbties un atstāt dzīvokļus. Visi mājas iedzīvotāji ir evakuējušies. Cik man zināms, cilvēki sprādzienā nav cietuši,” stāstīja Selecka.

Netālu no sprādziena vietas stāvēšanai bijusi novietota arī pašas Seleckas izmantotā automašīna, kura neesot cietusi, bet policija to izmantot šodien nav ļāvusi, jo patlaban notiek procesuālās darbības.

“Iedzīvotāji apzinīgi izpildīja policijas norādījumus,” notikušo atstāstīja Selecka, kura pati tagad evakuējusies uz vasarnīcu.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā aģentūrai LETA apstiprināja, ka glābēji šorīt saņēmuši izsaukumu uz Atbrīvošanas aleju Rēzeknē un pēc policijas lūguma tur veic dežurēšanu.