1 komentārs

Nereti pēc kāda tuvinieka nāves radinieki saņem dažādu pakalpojumu sniedzēju rēķinus uz mirušā cilvēka vārda.

Šādos gadījumos visbiežāk problēma tiek atrisināta, sazinoties ar pakalpojuma sniedzēju un paskaidrojot situāciju. Bet gadās arī situācijas, kad no savas puses visu esi izdarījis, bet tik un tā turpini saņemt rēķinus, kuri adresēti mirušajam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kāda sieviete vārdā Ņina pirms astoņiem gadiem zaudējusi māti. Gan sievietei, gan viņas tēvam tas bija sāpīgs trieciens, taču laiks dziedē sāpes, un viss gadu gaitā nostājies savās vietās. Ņina dzīvo Rīgā, bet tēvs turpina dzīvot savā dzīvoklī Neretā. Liels bijis sievietes pārsteigums šā, gada maijā uzklausot tēva sašutumu par saņemto elektrības rēķinu. Tas pienācis mirušajai Nadeždai.

Visu vasaru Ņina maksāja elektrības rēķinu gan par savu dzīvokli Rīgā, gan tēva dzīvokli Neretā. Par abiem dzīvokļiem noslēgts viens līgums ar “Latvenergo”. Vairākus mēnešus viss ritēja labi, līdz nesen sievietes tēvs no atvilktnes izvilka elektrības rēķinu par septembri, kurā jau atkal minēts mirušās mātes vārds. Šoreiz atkal uzkrājies parāds un jau pieskaitīti soda procenti par laikus rēķina neatmaksāšanu.

Raidījums “Degpunktā” sazinājās ar “Latvenergo” un noskaidroja, ka par konkrēto gadījumu bez līguma noslēdzējas atļaujas viņi nav tiesīgi stāstīt datu aizsardzības likuma dēļ.

Plašāk skatieties raidījuma “Degpunktā” sagatavotajā sižetā!

TOP komentāri

  • www.Gopal.lv Sludinājumi
    +9 +9 0

    www.Gopal.lv Sludinājumi

    Latvenergo ir nejēgu midzenis, viņi vilto līgumus , acīmredzot šis ir tas gadījums kad paši iekrita, savās lamatās(latvenergo)

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl