1 komentārs

Nereti pēc kāda tuvinieka nāves radinieki saņem dažādu pakalpojumu sniedzēju rēķinus uz mirušā cilvēka vārda.

Šādos gadījumos visbiežāk problēma tiek atrisināta, sazinoties ar pakalpojuma sniedzēju un paskaidrojot situāciju. Bet gadās arī situācijas, kad no savas puses visu esi izdarījis, bet tik un tā turpini saņemt rēķinus, kuri adresēti mirušajam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kāda sieviete vārdā Ņina pirms astoņiem gadiem zaudējusi māti. Gan sievietei, gan viņas tēvam tas bija sāpīgs trieciens, taču laiks dziedē sāpes, un viss gadu gaitā nostājies savās vietās. Ņina dzīvo Rīgā, bet tēvs turpina dzīvot savā dzīvoklī Neretā. Liels bijis sievietes pārsteigums šā, gada maijā uzklausot tēva sašutumu par saņemto elektrības rēķinu. Tas pienācis mirušajai Nadeždai.

Visu vasaru Ņina maksāja elektrības rēķinu gan par savu dzīvokli Rīgā, gan tēva dzīvokli Neretā. Par abiem dzīvokļiem noslēgts viens līgums ar “Latvenergo”. Vairākus mēnešus viss ritēja labi, līdz nesen sievietes tēvs no atvilktnes izvilka elektrības rēķinu par septembri, kurā jau atkal minēts mirušās mātes vārds. Šoreiz atkal uzkrājies parāds un jau pieskaitīti soda procenti par laikus rēķina neatmaksāšanu.

Raidījums “Degpunktā” sazinājās ar “Latvenergo” un noskaidroja, ka par konkrēto gadījumu bez līguma noslēdzējas atļaujas viņi nav tiesīgi stāstīt datu aizsardzības likuma dēļ.

Plašāk skatieties raidījuma “Degpunktā” sagatavotajā sižetā!

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

TOP komentāri

  • www.Gopal.lv Sludinājumi
    +9 +9 0

    www.Gopal.lv Sludinājumi

    Latvenergo ir nejēgu midzenis, viņi vilto līgumus , acīmredzot šis ir tas gadījums kad paši iekrita, savās lamatās(latvenergo)

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 1

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl