Reidā ar policiju raidījums “Degpunktā” pārliecinās par to, kā Rīgā “mutuļo” vasaras dzīve

Komentāri

Kad laiks paliek siltāks, cilvēki vairāk laika velta atpūtai, un policistiem darba netrūkst. Kādā darba dienas vakarā raidījums “Degpunktā” pārliecinājās par to, kā vasarā dzīve Rīgā “mutuļo”.

Pirmais izsaukums tiek saņemts no kādas sievietes Ķengaragā. Viņa savā dzīvoklī nejūtas droši, jo gar durvīm un logiem slapstās kāds vīrietis. Sieviete pastāsta, ka nelūgties viesis agrāk bijis viņas dzīvesdraugs, bet nu viss pajucis, un vīrietis tagad klīst gar māju kā tāds spoks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēcāk policisti saņēmuši izsaukumu uz kādu bāru, kur klienti sūdzējušies par iereibušu bārmeni. Pēc īsām pārrunām ar bārmeni un iestādes personālu, atklājas – stāsts ir gluži pretējs. Dzēruši ir klienti un sākuši konfliktēt.

Reida laikā policisti saņēmuši izsaukumu arī uz kādu jaunceltnes teritoriju, kur apsargs ziņojis par aizdomīgu kustību, tāpat policisti devušies uz izsaukumiem par trokšņošanu nakts laikā un

Tālāk mūsu ceļš ved uz kādas jaunceltnes teritoriju, kur apsargs ziņojis par aizdomīgu kustību. Netālu no teritorijas žoga Rumbulas lidlaukā viņš pamanījis strādniekiem piedrošu auto ar nolaistām riepām, kas iepriekš stāvējis citviet.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl