Reidā ar policiju raidījums “Degpunktā” pārliecinās par to, kā Rīgā “mutuļo” vasaras dzīve

Komentāri

Kad laiks paliek siltāks, cilvēki vairāk laika velta atpūtai, un policistiem darba netrūkst. Kādā darba dienas vakarā raidījums “Degpunktā” pārliecinājās par to, kā vasarā dzīve Rīgā “mutuļo”.

Pirmais izsaukums tiek saņemts no kādas sievietes Ķengaragā. Viņa savā dzīvoklī nejūtas droši, jo gar durvīm un logiem slapstās kāds vīrietis. Sieviete pastāsta, ka nelūgties viesis agrāk bijis viņas dzīvesdraugs, bet nu viss pajucis, un vīrietis tagad klīst gar māju kā tāds spoks.

Pēcāk policisti saņēmuši izsaukumu uz kādu bāru, kur klienti sūdzējušies par iereibušu bārmeni. Pēc īsām pārrunām ar bārmeni un iestādes personālu, atklājas – stāsts ir gluži pretējs. Dzēruši ir klienti un sākuši konfliktēt.

Reida laikā policisti saņēmuši izsaukumu arī uz kādu jaunceltnes teritoriju, kur apsargs ziņojis par aizdomīgu kustību, tāpat policisti devušies uz izsaukumiem par trokšņošanu nakts laikā un

Tālāk mūsu ceļš ved uz kādas jaunceltnes teritoriju, kur apsargs ziņojis par aizdomīgu kustību. Netālu no teritorijas žoga Rumbulas lidlaukā viņš pamanījis strādniekiem piedrošu auto ar nolaistām riepām, kas iepriekš stāvējis citviet.

Lasi vēl