3 komentāri

Policijā strādā ne mazums cilvēku ar dažādiem brīvā laika hobijiem, tā piemēram, Ādažu galvenais likumsargu Oskars Feldmanis nesen izdevis grāmatu par mīlestību, attiecībām, likumu un likumsakarībām.  

Policists stāsta, ka ikdienas darbos ir nācies pierakstīt tik daudz liecību, ka gribot negribot galvā izveidojies stāsts par to, kā jūtas cilvēks sēžot pretī tādam pašam cilvēkam, tikai uzplečos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ādažu galvenais policists – ar rakstnieka dvēseli

Oskars Feldmanis grāmatas uzmetuma pabeigšanai izmantojis visu atvaļinājumu, taču par to galvu nenokar un iedrošina arī citus, ne tikai policistu profesijā strādājošos, ļauties savu hobiju attīstīšanai līdz profesionālam līmenim.

TOP komentāri

 • Murgs
 • Mārtiņš
 • Ādažnieks
  0 0 0

  Ādažnieks

  Vēmiens nāk..
  Nav brīnums, ka literatūras konkursā piedalījies, šitāds otrs ..irsējs un spekulants vēl ir jāpameklē!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl