3 komentāri

Policijā strādā ne mazums cilvēku ar dažādiem brīvā laika hobijiem, tā piemēram, Ādažu galvenais likumsargu Oskars Feldmanis nesen izdevis grāmatu par mīlestību, attiecībām, likumu un likumsakarībām.  

Policists stāsta, ka ikdienas darbos ir nācies pierakstīt tik daudz liecību, ka gribot negribot galvā izveidojies stāsts par to, kā jūtas cilvēks sēžot pretī tādam pašam cilvēkam, tikai uzplečos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ādažu galvenais policists – ar rakstnieka dvēseli

Oskars Feldmanis grāmatas uzmetuma pabeigšanai izmantojis visu atvaļinājumu, taču par to galvu nenokar un iedrošina arī citus, ne tikai policistu profesijā strādājošos, ļauties savu hobiju attīstīšanai līdz profesionālam līmenim.

TOP komentāri

 • Murgs
 • Mārtiņš
 • Ādažnieks
  0 0 0

  Ādažnieks

  Vēmiens nāk..
  Nav brīnums, ka literatūras konkursā piedalījies, šitāds otrs ..irsējs un spekulants vēl ir jāpameklē!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl