Pusaudzis uz skolu Imantā atnāk ar ieroci

4 komentāri
Pusaudzis uz skolu Imantā atnāk ar ieroci
RĪGAS PAŠVALDĪBAS POLICIJA

Trešdien, 10. oktobrī, plkst. 14.00 Rīgas pašvaldības policijas Kurzemes pārvaldes darbinieki saņēma informāciju par kādu Imantas izglītības iestādes audzēkni, kurš atnācis uz skolu ar ieroci. Uz norādīto mācību iestādi nosūtīta tuvākā Rīgas pašvaldības policijas autopatruļa.

Likumsargi pie skolas ieejas sastapa policisti, kas ikdienā pie mācību iestādes nodrošina sabiedrisko kārtību. Kopīgi apsekota izglītības iestāde un atrasts aprakstam atbilstošs puisis. 17 gadus vecais jaunietis parādīja, ka viņam pie sāniem piestiprināta ieroča maksts, kurā atradās “Airsoft” ierocis.

Puisis pavadīts līdz policijas operatīvajam transportlīdzeklim. Jaunietis kategoriski noliedza liecinieku sniegtās liecības par to, ka viņš izglītības iestādē esot ieroci izņēmis no maksts, rādījis citiem audzēkņiem un vairākas reizes pārvilcis ieroča aizbīdni. Tāpat viņš apgalvoja, ka pēc skolas plānots treniņš ar ieroci, tāpēc to laika taupības nolūkos paņēmis uz skolu.

Turpmāko procesuālo darbību veikšanai uz notikuma vietu izsaukti Valsts policijas darbinieki, kuri izņēma ieroci un vērtēs jaunieša atbildību.

TOP komentāri

 • Vjačeslavs Kataļikovs
  +8 +7 -1

  Vjačeslavs Kataļikovs

  Hmm... !? Bet kurš pie tā vainīgs, ka pusaudzis atnāca ar ieroci? Tad jau rokas iztieptā attālumā ASV apšaudes skolās... . BRAVO!
 • ?
  +1 +1 0

  ?

  Vienkārśi ideāli,nav ko teikt. Dzimstība turpināss mūsu valstī,bet audzināšana nekāda.
 • Сергей Викторович
  0 0 0

  Сергей Викторович

  сейчас запретят аирсофт в латвии

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl