Komentāri
Purvciemā policija dzīvoklī atrod piedzērušos vecāku aizmirstu trīs gadus vecu bērnu
Lauris Aizupietis / f64

Purvciemā policijas darbinieki kādā dzīvoklī atraduši piedzērušos vecāku aizmirstu trīs gadus vecu bērnu, informēja Rīgas pašvaldības policija (RPP).

Otrdien policija devās uz izsaukumu Purvciemā, kur piedzērušies ciemiņi atstājuši savu trīs gadus veco meitiņu un aizskrējuši prom.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ierodoties notikuma vietā, izsaucēja pastāstīja, ka pie viņas ciemos atnācis paziņu pāris ar savu trīs gadus veco meitiņu. Abi pieaugušie ciemiņi piedzērušies un sākuši strīdēties. Dusmu uzplūdā bērna māte aizskrējusi prom, bet vīrs aizskrējis viņai pakaļ. Prom skrienot, bērna māte paņēmusi akmeņus un iemetusi pa dzīvokļa logiem. Vecāki bērnam pakaļ nav atgriezušies, tāpēc izsaucēja nolēma ziņot policijai.

Izsaucēja piebilda, ka visu ciemošanās laiku vecāki bērnam uzmanību gandrīz vispār nav pievērsuši.

Saimniece arī piebilda, ka pēc vecāku aizskriešanas viņa meitenīti pabarojusi, kā arī pauda bažas, ka bērnam varētu būt paaugstināta temperatūra. Policisti nekavējoties izsauca mediķus, kuri bērnu apskatīja un secināja, ka hospitalizācija nav nepieciešama.

Nedaudz vēlāk dzīvoklī ieradās bērna tēvs, kurš apstiprināja, ka ar sievu izcēlies konflikts. Bērna māte aizskrējusi uz savām mājām, un, būdama spēcīgā alkohola reibumā, uzreiz devusies gulēt. Savukārt pats viņš atgriezies pakaļ bērnam.

Vīrietim veikta alkohola koncentrācijas pārbaude, kurā konstatēts, ka viņš ir 1,94 promiļu reibumā. Bērna tēvam noformēts administratīvā pārkāpuma protokols par vecāku pienākumu nepildīšanu. Bērns šķirts no iereibušā tēva un nogādāts krīzes centrā.

Informācija nodota RPP Bērnu likumpārkāpumu profilakses nodaļai, kā arī Rīgas bāriņtiesai.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl