Komentāri
Purvciemā aizturēts automašīnu bojātājs; Valsts policija aicina atsaukties cietušos
pixabay

Valsts policija Purvciemā naktī no 4. uz 5. septembri aizturēja vīrieti, kurš bojāja vairākas automašīnas, no vienas nozogot telefona lādētāju un brilles. “Aicinām atsaukties citus spēkratu īpašniekus, kuru automašīnas tonakt arī tika apskādētas,” mudina policija.

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Rīgas Teikas iecirknī naktī no 4. septembra uz 5. septembri pulksten 00.10 saņemts izsaukums uz Andromedas gatvi 1, kur kāds vīrietis neadekvātā stāvoklī bojāja vairākas automašīnas.
Reaģējot uz saņemto informāciju, policisti nekavējoties devās uz norādīto adresi, kur sastapa iespējamo vainīgo.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Likumsargi noskaidroja, ka vīrietis nezināmu iemeslu dēļ bojājis vairākas automašīnas, vienai no tām izsitot stiklu un nozogot telefona lādētāju un brilles. Abas nozagtās mantas policisti atguva un atdeva īpašniekam.

Aizturēšanas brīdī aizdomās turētais bija agresīvi noskaņots un, iespējams, atradās narkotisko vielu reibumā. Lai par to pārliecinātos, ir nozīmēta ekspertīze.

Par šā nozieguma izdarīšanu likumsargi aizdomās turēto, 1989. gadā dzimušo vīrieti, aizturēja. Jāpiemin, ka viņš jau iepriekš ir nonācis policijas redzeslokā par zādzībām.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 175. panta trešās daļas – par zādzību, ja tā izdarīta no transportlīdzekļa. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Aizturētais vīrietis šobrīd atrodas izolatorā.

Valsts policija aicina vērsties iedzīvotājus, kuriem laika posmā no 4. uz 5. septembri Andromedas gatvē 1, tika bojāti spēkrati, ar iesniegumu Rīgas Teikas iecirknī, Burtnieku ielā 37.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl