Puika brīvsolī: aculiecinieki tramvajā uzrunā apjukušu bērnu

Pievienot komentāru
Puika brīvsolī: aculiecinieki tramvajā uzrunā apjukušu bērnu
EKRĀNUZŅĒMUMS

Kāds astoņus gadus vecs zēns viens pats bija devies brīvsolī pa galvaspilsētu. Tikai brīnumainā kārtā, pateicoties kādas aculiecinieces rūpēm, tomēr nonācis mājās drošībā, vēl pirms paspējis iekulties kādās nepatikšanās.

Policija saņēma informāciju, ka tramvajā pie Vašingtona laukuma Rīgā atrodas nepieskatīts puika, kurš ir nobijies. Uz vietu tika nosūtīta policijas ekipāža un ierodoties notikuma vietā viņus sagaidīja sieviete-garāmgājēja, kura norādīja uz puiku.

Puika nokļuvis policijas busiņā, kur nedaudz nomierinājies un vīri ķērušies pie darba, lai noskaidrotu, kā tad skolēnu sauc, kur viņš dzīvo un kā nonācis šādā situācijā. Viņš stāstīja, ka gājis pastaigāties ar vecmammu, taču vienā brīdī nozudis no redzesloka un apmaldījies. Policijas darbinieki noskaidroja viņa dzīvesvietu un nodeva viņu vecmammai, kura norādīja, ka puikam ir nosliece uz klaiņošanu.

Tālākās sarunas laikā vecmamma atklājusi, ka drīz mājas atgriezīšoties arī bērna māte, kura visu šo laiku meklējusi puiku un tad kopīgi tikšot domāts kāds risinājums.

Pēc pārrunām likuma sargi devušies prom, bērnu atstājot drošībā, ģimenes lokā, savukārt ziņa par šādu notikumu, nodota kolēģiem no bērnu likumpārkāpumu profilakses nodaļas.