Psihodēliska ballīte beidzas ar pusaudža nonākšanu slimnīcā un jaunkundzes problēmām ar likumu

174 komentāri
Psihodēliska ballīte beidzas ar pusaudža nonākšanu slimnīcā un jaunkundzes problēmām ar likumu

Kāda pusaudžu ballīti, visticamāk, izvērtusies pavisam citādāk nekā plānots, jo viens no tās dalībniekiem atrasts guļam sniega kupenā un vēlāk nonācis slimnīcā, bet kādai jaunkundzei nācies paviesoties ekspertīžu centrā un tagad ir pamatīgas nepatikšanas ar likumu, vēsta “Degpunktā”.

Pagājušajā naktī galvaspilsētas kārtībsargi saņēmuši kādu šķietami ikdienišķu izsaukumu. Pustrijos naktī Rīgas pašvaldības policijas Vidzemes pārvalde saņēma izsaukumu uz kādu no Biķernieku ielas mājokļiem dzīvoklī notiekošas skaļas trokšņošanas dēļ.

Taču, jau esot ceļā uz izsaukuma vietu, policisti saņēmuši vēl vienu ziņu – no ballētāju dzīvokļa tik tikko izskrējis kāds puika, kurš bez virsdrēbēm un apaviem steigšus meties prom. Attiecīgi, ierodoties notikuma vietā, policijas darbinieki izlēma vispirms atrast šo jaunieti.

Lai arī ,apstaigājot apkartējo māju pagalmus, neko aizdomīgu pamanīt nav izdevies, drīz vien rācijā atskanējusi vēl viena ziņa – pazudušais redzēts pie tuvējās skolas. Tur arī sastapts guļam sniega kupenā blakus skolai.

Jau tuvojoties zemē gulošajam, kārtībsargs atskārtis, ka puika atrodas kaut kur paralēlajā dimesijā – viņš, klusi murminot, bija ieracies sniega kupenā zem soliņa. Kā izrādījās, puisis bija apreibinošo vielu ietekmē.

Notikuma vietā ieradās Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieki, kuri, apskatot jaunieti, izlēma viņu hospitalizēt uz Bērnu klīniskās universitātes slimnīcu. Uz adresi, kur notika trokšņošana, tika palūgts atbraukt Valsts policijas darbiniekiem, kuri, ierodoties notikuma vietā, dzīvoklī konstatēja nepilngadīgu meiteni reibuma stāvoklī.

Kā “Degpunktā” noskaidroja Valsts policijā, dzīvoklī sastaptā meitene nogādāta ekspertīžu centrā un pret viņu sākta administratīvā lieta par narkotisko vielu lietošanu, kā arī uzsākta resorsikā pārbaude, kuras laikā kriminālpolicistiem būs jānoskaidro, no kurienes tad tīņiem LSD. Tāpat darbu šī izsaukuma dēļ turpinās arī pašvaldības policisti.

Visi lietas materiāli tiks nodoti bērnu likumpārkāpumu profilakses nodaļai, kura, izvērtējot katra atbildību, lems par šī notikuma kontekstā uzsākamajiem administratīvajiem procesiem.

174 komentāri

Aktuālie Degpunktā sižeti

Purvciemā nežēlīgā uzbrukumā cietuši divi cilvēki

Kaimiņi: Ugunsgrēka daudzstāvu mājā Vecmīlgrāvī cēlonis varētu būt bijusi neuzmanīga rīcība ar uguni

Aktivizējas degvielas zagļi no nepieskatītas smagās tehnikas

Siguldā lupatu pārpildītā dzīvoklī izdeg vannasistaba

Salaspilī satiksmes negadījumā auto apmet kūleni

Vimbukrogā "Porsche" automašīnas vadītājs izbraukā puķu dobi

Ugunsgrēks iznīcina ģimenes māju Daugavpilī

Vīrietis Rīgā "izdaiļo" tuneļa sienu ar grafiti un iemet skrejriteni Daugavā

Ikšķilē kāds vīrietis alkohola reibumā gandrīz salauž policijas alkometru

Valmierā divi Rumānijas valstspiederīgie centušies apzagt LMT veikalu

Elejā pensionāre iespējams tīši izraisījusi dzīvoklī ugunsgrēku

Rīgā policijas suns pie autovadītāja atrod narkotikas