Policistus pārsteidz kāda taksometra vadītāja apņēmība dzērumā sēsties pie stūres

1 komentārs
Policistus pārsteidz kāda taksometra vadītāja apņēmība dzērumā sēsties pie stūres

5. oktobrī īsi pirms pulksten 20.00 pie Rīgas pašvaldības policijas Vidzemes pārvaldes kājnieces piebrauca kāds autovadītājs, kurš pastāstīja, ka pirmīt ievērojis kādu iereibušu taksometra vadītāju. Vīrietis izkāpis no transportlīdzekļa un iegājis pārtikas veikalā.

Netālu no norādītās teritorijas policiste pamanīja aprakstam atbilstošu vīrieti, kurš iekāpa automašīnā. Policiste piesteidzās pie auto un vadītājam izskaidroja, ka viņam labāk doties tālāk kājām. Vadītājs policistes aizrādījumus neņēma vērā un paskaidroja, ka tik un tā plāno izdarīt pārkāpumu. Informācija nodota tuvākajai Rīgas pašvaldības policijas ekipāžai.

Ierodoties ekipāžas darbiniekiem, atkārtoti vadītājs piekodināts nesēsties pie stūres alkohola reibumā. Pēc pārrunām iereibušais kungs teica, ka došoties prom kājām. Vīrietis jau devās prom, taču, policistiem iekāpjot atpakaļ operatīvajā transportlīdzeklī, viņš atgriezās pie taksometra un uzsāka braukšanu.

Vadītājs, nespēdams savaldīt spēkratu, iebrauca priekšā stāvošajā automašīnā. Policisti piesteidzās pie pārkāpēja, noslāpēja transportlīdzekli un izņēma no aizdedzes atslēgas. Iereibušais vadītājs pēc negadījuma sāka vicināties ar naudu un mēģināja pamest notikuma vietu.

Vīrietis aizturēts un ievietots pagaidu aizturēšanas nodalījumā. Izsaukti Valsts policijas Ceļu policijas darbinieki turpmāko procesuālo darbību veikšanai.

TOP komentāri

  • JANIS
    0 0 0

    JANIS

    sveiki POLICISTI reiz pa visam reizem ieviestiet loti stingru kartibu pret dzerajsoferisiem jo vini apdraud gan gajejus gan ari citu braucejus.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl