Policistu klātbūtnē sieviete Grīziņkalnā cenšas atbrīvoties no aizdomīga maisiņa

1 komentārs

Šoreiz vīri nejauši nonākuši pie kāda auto, uz kura aizmugurējā sēdekļa sēdējušas divas viņiem jau labi zināmas jaunkundzes, kuras nereti manītas klīstam pa Grīziņkalna ielām.

Īsi pirms pusnakts Grīziņkalna apkaimē patrulējošie policisti ievērojuši kādu tumšu “Audi”, kas klusajās ielās šajā vakarā redzēts jau vairākkārt. Tobrīd inspektoriem radies iespaids, ka tā šoferis šajā reizē vēlas pazust no policistu redzesloka. Tādēļ vīri paātrinājuši gaitu un panākuši aizdomīgo auto brīdī, kad tas negaidīti apstājies ielas malā.

Policisti tad pamanījuši, ka automašīnas aizmugurē sēž divas sievietes, kas jau iepriekš bija nonākušās pašvaldības policijas darbinieku redzeslokā par dažādiem likumpārkāpumiem.

“Uzsākot sarunas ar sievietēm un spīdinot gaismu, policijas darbinieki konstatēja, ka sieviešu acu zīlītes nereaģē uz gaismu, kas, protams, raisīja aizdomas, ka sievietes ir lietojušas narkotiskās vielas. Tādēļ dots rīkojums, lai sievietes tur rokas policistiem redzamā vietā un neveic liekas kustības,” stāsta RPP Latgales pārvaldes pārstāvis Guntis Bērziņš.

Šajā situācijā viena no aizmugurē sēdošajām jaunkundzēm ļoti labi apzinājās, ka nelielais maisiņš, ko viņa turēja, saspiestu rokā, var izraisīt pamatīgas nepatikšanas, tādēļ centās no tā pēc iespējas ātrāk un nemanāmāk atbrīvoties. Tomēr šoreiz policisti izrādījušies vērīgāki.

“Pieņemts lēmums sievieti aizturēt, lai viņa neveic nekādas citas pretlikumīgas darbības. Tas arī tika izdarīts. Tālāk jau tika izsaukti Valsts policijas darbinieki, kuri izņēma šīs nomestās, iespējams, aizliegtās vielas. Un abas sievietes tika nogādātas Valsts policijas iecirknī Gogoļa ielā tālāko darbību veikšanai.   ”

Abu dāmu šoferis gan neko nebija pārkāpis, tam bija gan derīga autovadītāja apliecība, gan arī transportlīdzeklim bija ļauts pārvietoties ceļu satiksmē.

1 komentārs