Komentāri
Policistiem nākas izšķirt ģimenes ķildu! Vīrs izdzen no mājām iereibušo sievu
FOTO: RPP

Vakar, 14. decembra naktī, Rīgas pašvaldības policijas (RPP) Vidzemes pārvaldes darbinieki devās uz izsaukumu Dreiliņos, kur norisinājās ģimenes konflikts.

Ierodoties notikuma vietā, kāpņu telpā sastapta kāda iereibusi sieviete, kura paskaidroja, vīrs viņu izlicis no dzīvokļa, jo pirmīt bija izcēlies konflikts par vīra sazvanīšanos ar citu sievieti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Policisti devās uz norādīto dzīvokli, kura durvis atvēra sievietes vīrs. Vīrietis paskaidroja, ka atnācis mājās no treniņa un sastapis sievu reibumā, kura sākusi ar viņu konfliktēt. Nevēlēdamies klausīties sievas bļaušanā, vīrs viņu izraidījis no dzīvokļa.

Sarunas laikā nekas neliecināja, ka vīrietis būtu lietojis alkoholiskos dzērienus.

Pēc brīža sieviete apgalvoja, ka vīrs viņai iesitis, savukārt vīrs kārtības sargiem apgalvoja, ka sieva viņam iesitusi, taču laulātie no rakstveida pieteikuma par varmākas nošķiršanu atteicās.

Veicot personu datu pārbaudi, noskaidrots, ka abi jau vairākkārt administratīvi sodīti. Policisti apskatīja abas personas, nevienam no viņiem nebija redzami miesas bojājumi.

Ņemot vērā, ka abas personas sniedza pretrunīgas liecības, apsekoti kaimiņi, kuri nebija dzirdējuši kaimiņu konfliktu, nedz varēja sniegt kādu noderīgu informāciju.

Ar abām personām veiktas preventīva rakstura pārrunas. Konflikts atrisināts uz vietas. Iereibusī sieva pēc pārrunām devās pie naktsmiera.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl