Policistiem izdevies notvert rūdītu velosipēdu zagli

Pievienot komentāru
Policistiem izdevies notvert rūdītu velosipēdu zagli
DEGPUNKTĀ

Rīgā likumsargiem izdevies aizturēt ilgi meklētu un rūdītu zagli. Viņš pēdējo mēnešu laikā bija paveicis virkni noziedzīgu nodarījumu, tostarp velozādzības.

Pagaidām vīrietis gan nesadarbojas ar policiju un zagtās mantas saimnieki vēl nav atguvuši, toties pierādījumu izmeklētājiem netrūkst.

Raidījums “Degpunktā” iepriekš jau stāstīja par bezkaunīgu velosipēdu zagli Vecmīlgrāvī, kam pat ar čipu slēdzama kāpņu telpa un pagrabs neradīja šķēršļus piesavināties svešas mantas.

Vīrietis divas dienas vēlāk nozaga arī režisora Armanda Zvirbuļa transportlīdzekli. Arī tad viņu fiksēja ieraksti. Cietušie lūdza palīdzību iedzīvotājiem sniegt informāciju par vīrieti, un šie centieni vainagojās panākumiem. Ziemeļu iecirkņa kriminālpolicijas priekšnieks vēsta, ka 30 gadus vecais zaglis beidzot notverts.

Vīrietis veicis vairāk nekā astoņas zādzības. Šobrīd viņš atrodas apcietinājumā.

Aizturētais iepriekš pavadījis kopā vienpadsmit gadus jeb trešdaļu mūža, aiz restēm par līdzīgiem noziegumiem. Policijā apstiprina, ka regulārā zagšana palīdzēja uzturēt smagu narkotiku atkarību, tā nodrošinot naudu nākamajām devām. Pagaidām rīdzinieks apcietinājumā pavadīs divus mēnešus, un tad tiks lemts par tālāko rīcību.

Neviens no aizvestajiem velosipēdiem vēl nav atrasts un aizturētais nelabprāt sadarbojas ar policiju. Likumsargi gan uzskata, ka drīz vien zagto mantu atrašanās vieta tiks noskaidrota.

Plašāk skatieties “Degpunktā” sižetā!