7 komentāri

Pavisam nesen kādā no Iļģuciema iekšpagalmiem risinājušies satraucoši notikumi. Gaišā dienas laikā no kāda ceturtā stāva dzīvokļa loga sākušas “lidot” dažādas bērnu mantas. Apkārtējie, pieļaujot, ka miteklī varētu atrasties nepieskatīti bērni, par redzēto ziņojuši policistiem. 

Ierodoties notikumu vietā, policisti konstatējuši, ka kādā dzīvoklī alkoholiķi sarīkojuši pamatīgu ballīti un turpat atrodas mazi bērni. Tur redzētais pārsteidzis pat pieredzējušus policistus. Pieklauvējot pie iespējamo vaininieku durvīm, tās atvēris kāds iereibis vīrietis, kura mājoklī atradušies vēl seši pieaugušie un divi mazi bērni. Visi pilngadīgie viesi bijuši pamatīgā reibumā.

Policisti uz notikumu vietu izsaukuši Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestu. Apskatot bērnus, ārsti pārliecinājušies, ka ar dzīvoklī esošos meiteni viss ir kārtībā, taču puisēnam ir saasinājušās veselības problēmas un tādēļ jādodas uz slimnīcu.

Policisti atzīst, – ar alkometru pārbaudot klātesošo reibuma pakāpi, pāris reizes izbrīnā iepletušās acis. Viena no bērnu mātēm šajā dienā spējusi sasniegt vairāk nekā 4,5 promiļu reibumu, savukārt otrai konstatētas 3,97 promiles.

TOP komentāri

 • Diāna Ose

  Diāna Ose

  Tēvi neatradās dzīvoklī? Kāpēc tikai mātes nedrīkst atrasties alkohola ietekmē?
 • Andzejs Ancans
  +5 +4 -1

  Andzejs Ancans

  Normaala akna veceneem .
  Man jau ar 1.5 promilleem ir baigaa shtiime 😂😂😂
 • Laura Viduskalna
  +6 +4 -2

  Laura Viduskalna

  Kādēļ vel tādiem izdzimumiem ir aizklātas sejas? Lai ķer kaunu un sāk domāt

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl