Policisti Vecrīgā sastop asinīm notraipītu tūristu, kurš iekļuvis vietējo “slazdā”

3 komentāri

Otrdien, 12. jūnijā, kāds galvaspilsētas viesis nonācis visai neapskaužamā situācijā un uz savas ādas izbaudījis konsumācijas ēnas puses. Nejauša tikšanās ar kādu skaistu sievieti aptumšojusi atpūtnieka prātu, bet vēlāk šī situācija viņam beigusies pat ar nonākšanu slimnīcā.

Pagājušajā naktī pašā vecpilsētas sirdī, Kaļķu ielā, kārtības sargi sastapušies ar kādu asinīm notraipītu tūristu, kuram šā vakara atpūta bija izvērtusies pavisam citādāk, nekā plānots. Iecerētās atpūtas vietā pāris vietējās daiļavas viņu bija ievilinājušas īstā slazdā.

Vaicāts par to, kā tad kungs iedzīvojies asiņojošajā brūcē uz galvas, atklājas, ka brīdī, kad viņš sācis izteikt pretenzijas par notiekošo, iestādes darbinieki piezvanījuši kādam būdīgam tipiņam, kas drīz vien ieradies klubā, iekaustījis tūristu un tikpat ātri nozudis nezināmā virzienā.

Lai arī ar pilsētas kamerām bija izdevies iemūžināt vien nelielu daļu tikšanās, policistiem tomēr izdevies fiksēt gan iepazīšanos, gan došanos uz bāru, kurā pēcāk norisinājies konflikts. Pārbaudot pēdējās pusstundas ierakstus, izdevies izskaitļot, kur atrodas meklētā daiļava, kura nebūt nevēlējās doties līdzi policistam, kurš viņu uzrunāja. Policistiem nācies pat lietot spēku, lai sievieti aizturētu.

Jaunā sieviete nonākusi aiz policijas busiņa restēm, savukārt pats tūrists nogādāts slimnīcā, kur saņēmis palīdzību un tad nogādāts Valsts policijas Centra iecirknī, kur par šā vakara notikumiem ierosināta lieta.

3 komentāri