3 komentāri

Otrdien, 12. jūnijā, kāds galvaspilsētas viesis nonācis visai neapskaužamā situācijā un uz savas ādas izbaudījis konsumācijas ēnas puses. Nejauša tikšanās ar kādu skaistu sievieti aptumšojusi atpūtnieka prātu, bet vēlāk šī situācija viņam beigusies pat ar nonākšanu slimnīcā.

Pagājušajā naktī pašā vecpilsētas sirdī, Kaļķu ielā, kārtības sargi sastapušies ar kādu asinīm notraipītu tūristu, kuram šā vakara atpūta bija izvērtusies pavisam citādāk, nekā plānots. Iecerētās atpūtas vietā pāris vietējās daiļavas viņu bija ievilinājušas īstā slazdā.

“Nācu te pa ielu, kad pie manis pienāca skaista meitene. Teica, lai nopērku viņai dzērienu. Viņa man sāka stāstīt, ka te esot tādi noteikumi, – ja nopirkšu viņai dzērienu, viņa nākšot pie manis un nodarbošoties ar seksu […]. Viņa man teica, – ja nopirkšu viņai 200 mārciņas vērtu šampanieti, tad mums būs sekss,” stāsta tūrists.

Vaicāts par to, kā tad kungs iedzīvojies asiņojošajā brūcē uz galvas, atklājas, ka brīdī, kad viņš sācis izteikt pretenzijas par notiekošo, iestādes darbinieki piezvanījuši kādam būdīgam tipiņam, kas drīz vien ieradies klubā, iekaustījis tūristu un tikpat ātri nozudis nezināmā virzienā.

Lai arī ar pilsētas kamerām bija izdevies iemūžināt vien nelielu daļu tikšanās, policistiem tomēr izdevies fiksēt gan iepazīšanos, gan došanos uz bāru, kurā pēcāk norisinājies konflikts. Pārbaudot pēdējās pusstundas ierakstus, izdevies izskaitļot, kur atrodas meklētā daiļava, kura nebūt nevēlējās doties līdzi policistam, kurš viņu uzrunāja. Policistiem nācies pat lietot spēku, lai sievieti aizturētu.

Jaunā sieviete nonākusi aiz policijas busiņa restēm, savukārt pats tūrists nogādāts slimnīcā, kur saņēmis palīdzību un tad nogādāts Valsts policijas Centra iecirknī, kur par šā vakara notikumiem ierosināta lieta.

TOP komentāri

 • Sakárnis
  +2 +2 0

  Sakárnis

  Apkása un piekáva Tas jau vecrìgá ierasta lieta netika daiktu noberzét káda neraža😬
 • hi hi
  +2 +2 0

  hi hi

  Iestādi, kurā notiek tadi brīnumi protams neaiztiks.... vieglāk nolikvidēt Vairak saules?
 • juris
  0 0 0

  juris

  normaali tuuristi jau te nebrauc visaadi piemineklju apcuraataaji,noteikti ne velti dabuja pa muti,nav ko tiem salasnjaam te mekleet

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl