Policisti vārda tiešā nozīmē nonāk “degpunktā”: ielas vidū nodeg “taksis”

Komentāri

Otrdienas vakarā Vecmīlgrāvī patrulējošie policisti tiešā vārda nozīmē nonākuši degpunktā brīdī, kad viņu ceļā parādījies liesmu pārņemts auto.

Fragments no sarunas starp policistiem:

Baigi tuvu nebrauc. Ka neiet gaisā. Ejiet malā! Ejiet ar līkumu, tā var sprāgt.

Neskatoties uz to, ka notikuma vietā ieradušies vai visi operatīvie dienesti, tostarp mediķi, pēcāk noskaidrojies, ka neviens ugunsgrēkā nav cietis un šoferis paspējis pamest savu automobili laikus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vienlaikus pieredzējušais ugunsdzēsējs lūdz ikvienu autovadītāju pārbaudīt, vai viņu automobilī atrodas ugunsdzēšamais aparāts, kā arī atgādina, ka ik pēc pāris gadiem aparātiem būtu jāveic tehniskā pārbaude, lai pārliecinātos, ka nepieciešamības gadījumā tas būs darba kārtībā.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl