3 komentāri

Ne jau par visiem pārkāpumiem jāsaņem naudas sods vai jāsēž aiz restēm. Reizēm policisti lielāku cieņu un respektu izpelnās pieķertos huligānus tikai pabrīdinot.

Ap plkst. 4.30 kārtības sargi tukšajās Vecrīgas ielās ievērojuši kādu jautru kompāniju. Nojaušot, ka šī trijotne var ko sastrādāt, “kameras acs”, uz brīdi vērsta jauniešu virzienā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Videonovērošanas kamerā piefiksēts, ka jaunieši dodas autoostas virzienā ar ceļa zīmi rokās.

Kamēr jaunieši, priecīgi par guvumu devušies autoostas virzienā, ziņa par notikušo nodota Rīgas pašvaldības policijas darbiniekiem, kas uzklausot kolēģu norādes, pēc pāris minūtēm Prāgas ielā panākuši garnadžus.

Drīz vien, draugu pamudināts, notikuma vietā atgriezies arī bailīgākais no trijotnes. Arī viņš apgalvojis, ka neko par zādzību nezina. Puišu neticamie stāsti turpinājušies vēl dažas minūtes līdz policistiem tomēr izdevies pārliecināt kompāniju, ka meliem īsas kājas un šāda attaisnošanās viņiem visdrīzāk beigsies aiz restēm. Saprotot, ka joki mazi, puiši tomēr nolēmuši vaļsirdīgi atzīties.

TOP komentāri

 • Roberts
  0 0 0

  Roberts

  Rēcīgi. Es to čali ādas jakā pa celam uz skolu satiku. Šis tikko no iecirkna esot nācis. Esot sanēmis protokolu ar lielu naudas sodu. Nezinu cik patiess jo varēja manīt, ka vinam bija pagiras. :D
 • Aija Sepko
 • Vilnis Priede
  0 0 0

  Vilnis Priede

  Dabiski ka nekko nezin,vnk pirms zogat parbaudat vai nav kemeras...citadi sanak k esiet Idioti...😂😂😂😂

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl