Policisti Rīgā palīdz grūtniecei nokļūt līdz dzemdību namam

1 komentārs
Policisti Rīgā palīdz grūtniecei nokļūt līdz dzemdību namam
Foto: LETA

Policijas darbs neaprobežojas tikai ar ļaundaru ķeršanu. Pierādījums tam ir Rīgas pašvaldības policisti, kuri līdz dzemdību namam palīdzējuši nokļūt kādam pārim.

16. aprīļa naktī pie Rīgas pašvaldības policijas Ziemeļu pārvaldes darbiniekiem, stāvot pie luksofora aizliedzošā signāla laikā, piesteidzās kāds satraukts vīrietis. Persona paskaidroja, ka viņa mīļotajai sākušās dzemdības un lūdza palīdzību, lai ātrāk nokļūtu līdz slimnīcai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pāris pavadīts līdz Rīgas dzemdību namam, kur vīrietis izteica pateicību. Novēlot veiksmi, policisti devās uz atpakaļ uz apsekojamo teritoriju.

TOP komentāri

  • normālās valstīs
    0 0 0

    normālās valstīs

    tāda būtu normālu policistu, normāla rīcība - nekā īpaša. Bet Latvijā, tiešām, tā ir debesīs celšanas cienīga rīcība un par to jātaisa sižetus un jāpasniedz kā kaut ko ārkārtēji ārkārtēju. :D

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl