Policisti Rīgā notver divus puišeļus, kuri apzīmējuši Kultūras akadēmijas sētu

0 Komentāru

Divi puiši ceturtdien Maskavas forštatē pieredzējuši spriedzes pilnus mirkļus. Tā vietā, lai kļūtu par ielu māksliniekiem, abi nonākuši policistu rokās. Un vēlāk bijuši spiesti par šīs dienas veikumu taisnoties arī vecākiem.

Gaišā dienas laikā, patrulējot pa Maskavas forštati, Latgales pārvaldes kārtības sargi ievērojuši divus jauniešus, kuri, izvilkuši krāsas baloniņus, centušies izdekorēt kādu betona žoga fragmentu. Protams, patruļauto strauji apstājies, bet zīmētāji – atskatījušies un ieraugot policistus – metušies bēgt.

Pēc sprinta atklājies, ka ielu huligāni patiesībā ir divi mazi zēni, kuri, visticamāk, pirmo reizi sastopas ar policiju un iepriekš pat neiedomājās, kā beigsies šī viņu vēlme izpausties.

Jāteic, ka puišeļiem paveicies, jo – tā vietā, lai katrs saņemtu pa protokolam – šoreiz viss beidzies vien ar pārrunām.

Pēc šīs negribētās sastapšanās puikas nodoti vecāku rokās un likuma sargs cer, ka pieaugušie tomēr mājās pārrunās ar bērniem šo situāciju. Ja šoreiz, tā teikt, izdevies izsprukt caur adatas aci, līdzīgs ķēpājums kādā citā vietā var beigties ar krietni vien lielākām nepatikšanām un, iespējams, pat patiesi iespaidīgu rēķinu.

0 Komentāru