Policisti Rīgā atkal pieķer netiklu vīrieti, kurš uzglūn sievietēm

6 komentāri
Policisti Rīgā atkal pieķer netiklu vīrieti, kurš uzglūn sievietēm

Darba dienas vakarpusē Esplanādē divas jaunas sievietes pārbiedējis kāds aizdomīgs vīrietis, kurš uzglūnējis un apgrābstījis savu bikšu priekšu. Glūņa nav bijis agresīvi noskaņots, tādēļ jaunkundzes nedaudz attālinājušās no vīrieša un par pieredzēto ziņojušas policijai.

Tā kā parks atrodas pašā pilsētas centrā, drīz vien pa tā celiņiem jau ripojušas vairākas pašvaldības policijas ekipāžas, taču izrādījies, ka ļaundaris jau aizlaidies.

Policisti uzsāka sekošanu autobusam, kurā pārvietojies vīrietis. Tika noskaidrots, ka vīrietis pirms pāris dienām jau bija nonācis policijas redzeslokā par identiskām darbībām. 

Ar vīrieti tika veiktas pārrunas, un viņš nogādāts Valsts policijā. Pašreizējā informācija liecina, ka uzsākta administratīvā pārkāpumu lietvedība par sīko huligānismu.

Policisti norāda, ka abi pēdējās nedēļas laikā fiksētie pārkāpumi, kas beigušies ar aizturēšanu, nav vienīgie, kuros kā vaininieks varētu figurēt tieši šis pats vīrietis. Policisti saņēmuši vēl vairākas ziņas par līdzīgiem notikumiem arī Ķengaragā un citviet pilsētā.

TOP komentāri

 • Vjačeslavs Kataļikovs
  +4 +3 -1

  Vjačeslavs Kataļikovs

  ... pieķer netiklu vīrieti, kurš uzglūn sievietēm... Tas jau rada pamatotas aizdomas, ka genderisti gatavo augsni Stambulas konvencijai.
 • Vjačeslavs Kataļikovs
  +4 +3 -1

  Vjačeslavs Kataļikovs

  Tas jau rada pamatotas aizdomas, ka genderisti gatavo augsni Stambulas konvencijai.
 • Ziedone Svarca
  +1 +1 0

  Ziedone Svarca

  Tos ar tām psihiski patalogiskām novirzêm vajadzêtu ievietot "psihenê " .Vini sabiedrībai ir bīstami ...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl