Policisti Rīgā aptur vīrieti, kurš atgriezies no ārzemēm un neievēro pašizolāciju, par spīti slimības simptomiem

35 komentāri
Policisti Rīgā aptur vīrieti, kurš atgriezies no ārzemēm un neievēro pašizolāciju, par spīti slimības simptomiem
DEGPUNKTĀ

Kāds vīrietis svētdien nevēlējās pakļauties likumiem, kas ierobežo viņa iecerētos plānus. Par spīti automašīnas riteņu bloķētājiem un pašizolācijas prasībai, atgriežoties no ārvalstīm, rīdzinieks ar slimības simptomiem iesēdās auto un centās doties prom.

Policija viņu paspēja apturēt un tagad lemj par atbilstošu sodu.

Svētdien Rīgā, Matīsa ielā, pretim ”Bērnu pasaulei”, gaišā dienas laikā kāds vīrietis uz ielas sacēla pamatīgu traci. Viņš bija gribējis iesēsties savā automašīnā un doties dienas gaitās, taču ignorēja faktu, ka uz viņa transportlīdzekļa riteņiem uzlikti bloķētāji. To laušanas troksni dzirdēja arī kāda vietējās iestādes darbiniece.

“Viņš nemaksā par stāvvietu,” stāsta pārdevēja.

Bloķētājus neatkabinājis, viņš apsēdās pie ”Volkswagen” stūres un uzsāka braukšanu. Pāris metrus vēlāk viņu apturēja policija. Izrādās, braucējs bija ignorējis vēl kādu būtisku aspektu, kas viņam liedz vispār atrasties uz ielas.

“Sarunas gaitā viņš deva mājienus, lai viņam pārāk netuvojas, jo viņš esot nesen atgriezies no Lietuvas, un viņam ir, pēc paša teiktā, kaut kādas saslimšanas pazīmes,” raidījuma atklāj Rīgas pašvaldības policijas pārstāvis Toms Sadovskis.

Par pašizolācijas neievērošanu policija ir uzsākusi administratīvo lietvedību. Ņemot vērā, ka sarunas gaitā vīruss varēja tikt pārnests arī uz likumsargiem, konkrētie inspektori uz darbu pagaidām neies. Policistiem noteikta pašizolācija un darba dīkstāve.