Policisti Purvciemā sastop aizdomīgu tipiņu – mirkli vēlāk krūmos atrod masku, knaibles un skrūvgriezi

1 komentārs
Policisti Purvciemā sastop aizdomīgu tipiņu – mirkli vēlāk krūmos atrod masku, knaibles un skrūvgriezi

Purvciema iekšpagalmos nesen pieķerts kāds aizdomīgs vīrietis. Policistus bažīgus darījusi ne tikai vīrieša uzvedība, bet arī tas, ka turpat netālu zālienā mētājušās knaibles, skrūvgriezis un slēpotāju maska.

Ap vieniem naktī Purvciema iedzīvotāji ziņojuši par neciešamu aurošanu kādas Detlava Brantkalna ielas daudzdzīvokļu mājas pagalmā. Uz notikuma vietu nosūtīta viena no tuvumā esošajām ekipāžām. Iestūrējot pagalmā, vīri ievērojuši kādu aptuveni 35 gadus vecu vīrieti, par kuru iepriekš sūdzējušies vietējie.

Vīrietis bijis manā reibumā. Kā norāda policija, vīrietim šā reibuma dēļ bijis mainīgs garastāvoklis.

Ņemot vērā vīrieša uzvedību, policisti nolēmuši viņu uz mirkli iesēdināt policijas auto un vēlreiz apstaigājuši tumšo iekšpagalmu.

Apskatot teritoriju, policijas darbinieki krūmos ieraudzīja knaibles, skrūvgriezi un siltināto slēpotāju cepuri. Vīrieti aizturēja, pie viņa atrada divus makus un vairākus mobilos tālruņus.

Saprotot, ka apreibušais iepriekš varētu būt paveicis arī ko krimināli sodāmu, likumsargi uz notikuma vietu izsaukuši kolēģus no Valsts policijas, kuri pārņēmuši turpmāko darbu ar aizturēto.

Kā raidījumam “Degpunktā” atklāj Valsts policijas Teikas iecirknī, šis kungs viņiem jau ir labi zināms un iepriekš ir tiesāts par dažādām zādzībām. Šobrīd gan policisti nav saņēmuši ziņas par tonakt apkaimē notikušiem noziegumiem, kurus varētu būt paveicis šis vīrietis. Tomēr kriminālpolicisti turpina darbu un šobrīd skaidro, ko tad kungs patiesībā paveicis un kur vēl šajā naktī paviesojies.

Plašāk skatieties “Degpunktā” sižetā!