Policisti pie mājas sastop raudošu meitenīti – viņa gaida, kad māte atgriezīsies no darba

Āgenskalnā kāda māte pie daudzdzīvokļu ēkas atstājusi divus mazus bērnus bez uzraudzības, informē Rīgas pašvaldības policija.

Atpakaļ uz rakstu

11 komentāri

 • Inese Vaidzirde

  Inese Vaidzirde

  Lieliska, atbildīga kaimiņiene. Māmiņa zinās, kam lūgt palīdz ja gadīsies līdzīga situācija. Un nebūs nepieciešamības iesaistīt policiju.
 • Zita

  Zita

  Labāk lai sauc policiju... nekā paiet vienaldzīgi garām, kā saprotu no komentāriem ! ir protams citi varianti, bet kādas ir kaimiņu attiecības?
 • Kate
  +15 +15 0

  Kate

  Diemžēl māmiņa ir spiesta strādāt daudz par daudz lai izturētu savus bērnus.
  Par to būtu jāaizdomājas, kur māmiņas atstāj bērnus lai strādātu nakts maiņās vai lielveikalos. Jo tēvi diemžēl ir greznība.
 • Lükasa
  +13 +13 0

  Lükasa

  Man žēl ,ka tā mātei gadījās.parasti tikai mātes vainīgas....kur paliek tēva atbildība,to it kā visi noklusē.mūsu valstī tik nežēlīgi izturas pret mātēm,ir ļoooti daudz gadījumu,kur "tēvi" vēl draud savu bērnu mātei u.ttt.kāpēc no tēviem netiek nekāda atbildība prasīta.parasti tas tiek noklusē ts.....
  • Mēs un jūs !

   Mēs un jūs !

   Nu un tā naskā ziņotāja kaimiņiene ! Labi jau zināja,ka nekā krimināla nav, ka māte ir darbā un kā izrādās stučīšnas laikā jau bija ceļā uz mājām! vai tad tā kaimiņiene nevarēja paņemt meiteni un ieiet pasēdēt to brītiņu ar bērniem.Bet tad taču izpaliktu sensācija !!! Kā gan mums sirds ilgojas pēc varonīgas izrādīšanās un nevis pēc cilvēcības tā vienkārši tāpat, aiz labas sirds! kaut vaim uz soliņa būtu pasēdējusi blakām !
  • Netīrumi cita mājā mīļi !

   Netīrumi cita mājā mīļi !

   Ciema sievu konstitūcija!!! Visu nosūdzēt, sakašķēt! Bet sakārtot un palīdzēt, tas visām kaimiņienēm otrā plānā !!! Apdomāt situāciju kā labāk- man tas nav jādara !! Pasaules tiesātājas un glābējas !!
 • Māra Kornača

  Māra Kornača

  Protams,sasodīts,ka notiek! Aizdomāties vajag kāpēc! Māte no kroga atgriezās????Jautājums valdībai,kāpēc šie bērni nav bērnudāzā!?Tāpēc,ka,ziniet,jāpastāv rindā!
 • Rets Retais

  Rets Retais

  Apriebušās šīs bezjēdzīgās un vienmuļās ziņas par raudošo meitenīti vai bērniem ko policisti izņēmuši.
 • Janis Purvinskis

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!