Policisti palīdz operatīvi nogādāt klīnikā tikko notriektu suni

1 komentārs
Policisti palīdz operatīvi nogādāt klīnikā tikko notriektu suni
EKRĀNUZŅĒMUMS

Trešdien, 3. februārī, īsi pēc plkst. 9.00 Rīgas pašvaldības policijas Operatīvās vadības un drošības uzraudzības pārvaldes darbinieki, patrulējot Maskavas ielā, ievēroja vairāku cilvēku drūzmēšanos pie vienas no gājēju pārejām. Policisti nolēma apstāties un noskaidrot drūzmēšanās iemeslu.

Kā informē Rīgas pašvaldības policija, notikuma vietā likumsargi pamanīja sievieti, kura bija notupusies pie sava suņa. Sieviete skaidroja, ka pirms brīža viņas suns izskrējis uz gājēju pārejas. Tur to notriekusi kāda automašīna un aizbraukusi prom. Sniegā bija redzami vairāki asins pleķi.

Izjautājot precīzāk par notikušo, sieviete atklāja, ka jau sazinājusies ar vīru, kurš ieradīšoties notikuma vietā un suni aizvedīšot uz klīniku. Tāpat sieviete pastāstīja, ka ne automašīnas numurzīmi, ne krāsu, ne arī marku neesot piefiksējusi.

Jau pēc mirkļa notikuma vietā ieradās sievietes vīrs un abi sāka spriest, kur suni vest. Sarunā iejaucās policisti, kuri piedāvāja suni nogādāt klīnikā ar operatīvo transportlīdzekli, lai tas pēc iespējas ātrāk saņemtu medicīnisko palīdzību.

Sieviete mājdzīvnieku iecēla policijas operatīvajā transportlīdzeklī un pateicās par palīdzību. Suns nogādāts “Dr. Beinerta veterinārā klīnika”, kur viņam sniegta medicīniskā palīdzība.