Policisti Ogrē “iztraucē” vīrieša ballīti ar divām sievietēm – iznācis no atskurbtuves viņš atriebībā izdauza posteņa logu

3 komentāri
Policisti Ogrē “iztraucē” vīrieša ballīti ar divām sievietēm – iznācis no atskurbtuves viņš atriebībā izdauza posteņa logu
Foto: Ekrānuzņēmums

Istabiņa sociālajā namā, pēc pašvaldības domām, tiek piešķirta kā pretimnākšana tiem sabiedrības locekļiem, kuriem ir grūti pašiem sev nodrošināt komfortablus dzīvošanas apstākļus, taču – arī šī pretimnākšana esot jānopelna. Viens no Ogres sociālā nama iemītniekiem istabiņu, visticamāk, zaudēs – svētdienas naktī saceltā jampadrača dēļ viņam nāksies meklēt jaunu mājvietu.

Ogres Indrānu ielas sociālajā mājā valda noteikums – pēc plkst. 22.00 vakarā telpās nedrīkst atrasties ne radi, ne ciemiņi. Viens no mājas iemītniekiem šo noteikumu pārkāpis, tāpēc pie istabiņas durvīm ieradās un pieklauvēja namā dežurējošais policists. No istabiņas skanējusi bļaustīšanās un bija dzirdams, ka tajā ir vairāki cilvēki. Policists izteicis aizrādījumu, ka ciemiņiem paredzētais laiks drīz beigsies.

Pēc izteiktā brīdinājuma likumsargs devies tālāk apgaitā, taču desmit minūtes vēlāk trešajā stāvā notiekošā ballīte turpinājusies un pa istabiņas logu tikuši izmesti dažādi priekšmeti.

Ātri vien noskaidrojās, ka nepiederošās personas ir divas sievietes, kuras atnākušas ciemos uz sociālo namu, jo jaunais vīrietis piesolījis pacienāt ar ko grādīgu. Policijas darbinieks tika nolamāts rupjiem vārdiem un tika izteikti draudi gan viņam, gan viņa ģimenei. Neatlika nekas cits kā saukt papildspēkus.

Kopīgiem spēkiem likumsargi tomēr iekļuva vīrieša miteklī, kur gan iedzērušās sievietes, gan apreibušais istabiņas saimnieks policistus atkal pamatīgi nolamāja. Brīdī, kad vīrietis izrādījis fizisku agresiju, viņu saslēdza rokudzelžos un aizveda uz Ogres medicīnisko atskurbtuvi, kur vīrietis turpināja uzvesties agresīvi.

Kad jaunais vīrietis no medicīnas iestādes izlaists, viņam atkal bija jātiekas ar policiju. Ap plkst. 8.00 rītā vīrietis pēc nakts piedzīvojumiem basām kājām devās atpakaļ uz sociālo namu, tērpies palagā, ko aizņēmies slimnīcā, jo uz atskurbtuvi bija nogādāts ģērbies apakšveļā.

Sašutis par policijas darbinieku, viņaprāt, neadekvātu sodu, vīrietis izlēma atriebties un sociālajā namā ierīkotajam policijas postenim ar akmeni izsita logu. Šis nodarījums kombinācijā ar iepriekšējās nakts notikumiem jaunajam vīrietim paredz administratīvā pārkāpuma piemērošanu par sīko huligānismu, kurš paredz naudas sodu līdz pat 350 eiro.