Policisti nakts melnumā pieķer “grafiti māksliniekus”; pie viena atrod marihuānu

2 komentāri
Policisti nakts melnumā pieķer “grafiti māksliniekus”; pie viena atrod marihuānu
DEGPUNKTĀ

Nakts vidū pašvaldības policijas Latgales pārvaldē atskanējis telefona zvans – kāds Dzirnavu ielas iedzīvotājs tobrīd vērojis vairāku, ar krāsas baloniņiem bruņotu, jauniešu darbošanos tukšajās galvaspilsētas ielās.

Ierodoties notikuma vietā, policisti pie kādas ēkas manīja trīs personas. Pie diviem jauniešiem atradās krāsas baloniņi, bet uz sienas bija redzams zīmējums. Noskaidrots, ka sākotnēji jaunieši bijuši četri. Viens no viņiem, ieraugot policijas darbiniekus, paspēja pamest notikuma vietu.

Sastaptie jaunieši policistiem atzinās, ka zīmējuši uz sienas.

Turpat notikuma vietā vīri piefiksējuši mākslinieku datus, kā arī aplūkojuši pie viņiem esošās mantas un atklājies, ka viens no jaunekļiem ielās devies ar divām mazām kastītēm marihuānas. Pēc šā atklājuma visi kopīgi stūrējuši tuvākā Valsts policijas iecirkņa virzienā, vēl pirms tam pa ceļam iemūžinot šīs nakts veikumu.

Pēc īsas vizītes Valsts policijas iecirknī visi aizturēti nogādāti arī ekspertīžu centrā, lai noteiktu, ko tad jaunieši lietojuši. Visticamāk, trīs no četriem ķēpātājiem nu varēs samesties, lai apmaksātu šo uzrakstu likvidēšanu, savukārt marihuānas pīpētājam papildus visām šīm nepatikšanām nāksies saņemt sodu arī par narkotiku glabāšanu.

Plašāk skatieties “Degpunktā” sižetā!