1 komentārs
Policisti mājās nogādā bezpalīdzīgā stāvoklī nonākušu 81 gadu vecu kungu
pixabay

Svētdien, 1. oktobrī, īsi pirms pulksten 22.00 Rīgas pašvaldības policijas Zemgales pārvaldes darbinieki saņēma informāciju par kādu sirmu kungu uz Kārļa Ulmaņa gatves. Vīrietis piesaistījis apkārtējo uzmanību, jo gandrīz pakļuvis zem braucošas automašīnas.

Apsekojot izsaucēja norādīto teritoriju, pamanīts aprakstam atbilstošs vīrietis. Sirmais kungs tieši tobrīd līda pāri aizsargbarjerām, kas atdala apstādījumus no ceļa braucamās daļas. Pēc vīrieša apturēšanas viņš ar grūtībām nosauca savus personas datus un izteica vēlmi nokļūt mājās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Izsaukti Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieki, kuri vīrieti apskatīja un konstatēja, ka viņam hospitalizācija nav nepieciešama.

Vēlāk noskaidrota 81 gadu vecā vīrieša dzīvesvietas adrese, uz kuru kungs nogādāts. Mājokļa durvis atvēra viņa mazmeita, kura pastāstīja, ka vectēvs rīta pusē izgājis no mājām un nav atgriezies. Par notikušo mājinieki jau bija devušies ziņot Valsts policijai. Sirmais kungs nodots radiniekiem.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl