Policisti mājās nogādā bezpalīdzīgā stāvoklī nonākušu 81 gadu vecu kungu

1 komentārs
Policisti mājās nogādā bezpalīdzīgā stāvoklī nonākušu 81 gadu vecu kungu
pixabay

Svētdien, 1. oktobrī, īsi pirms pulksten 22.00 Rīgas pašvaldības policijas Zemgales pārvaldes darbinieki saņēma informāciju par kādu sirmu kungu uz Kārļa Ulmaņa gatves. Vīrietis piesaistījis apkārtējo uzmanību, jo gandrīz pakļuvis zem braucošas automašīnas.

Apsekojot izsaucēja norādīto teritoriju, pamanīts aprakstam atbilstošs vīrietis. Sirmais kungs tieši tobrīd līda pāri aizsargbarjerām, kas atdala apstādījumus no ceļa braucamās daļas. Pēc vīrieša apturēšanas viņš ar grūtībām nosauca savus personas datus un izteica vēlmi nokļūt mājās.

Izsaukti Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieki, kuri vīrieti apskatīja un konstatēja, ka viņam hospitalizācija nav nepieciešama.

Vēlāk noskaidrota 81 gadu vecā vīrieša dzīvesvietas adrese, uz kuru kungs nogādāts. Mājokļa durvis atvēra viņa mazmeita, kura pastāstīja, ka vectēvs rīta pusē izgājis no mājām un nav atgriezies. Par notikušo mājinieki jau bija devušies ziņot Valsts policijai. Sirmais kungs nodots radiniekiem.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl