Policisti kratīšanas laikā dzīvoklī Rīgā uziet kara laika mīnu

4 komentāri

Piektdien, 25.oktobrī, policisti veikuši kratīšanu kāda vīrieša dzīvoklī Rīgā, Imantā. Lai arī bija aizdomas, ka miteklī atradīsies šaujamieroči, likumsargi noteikti negaidīja, ka būs jāsauc talkā sapieri, jo telpās uzieta kara laika mīna.

Vēlā pēcpusdienā Kurzemes prospekta 100. nama sētā sabrauca septiņas policijas automašīnas, kā arī pa divas ugunsdzēsēju un ātrās palīdzības ekipāžas, jo vienā no daudzstāvu nama dzīvokļiem atrasta mīna. Tā uzieta kratīšanas laikā pie kāda vīrieša.

Kā izrādās, vīrietis policistu vizīti izpelnījies, jo visas vasaras garumā šaudījies ar ieroci pa labi, pa kreisi. Tēmējis pa putniem, kaķiem, kaimiņu logiem un tā tālāk. Pēdējās lodes ceturtdien izlidojot cauri kāpņu telpas stiklojumam un iestrēgušas pretējā nama iekštelpu sienā.

Par pašu vaininieku kaimiņi dzirdējuši neglaimojošus vārdus. Pēdējā laikā vīrietis pilnīgi nogājis no ceļa un šķiet neatgriezeniski.

Raidījums “Degpunktā” turpinās skaidrot, kas tieši tiek inkriminēts aizturētajam vīrietim, jo šobrīd izmeklēšana ir tikai sākumstadijā.

4 komentāri