Komentāri

Nakts vidū, dodoties uz šķietami parastu izsaukumu Bolderājā, Rīgas pašvaldības policijas darbinieki pat nevarēja iedomāties, ka tiks ierauti notikumi virpulī un uz savas ādas varēs izbaudīt īstu drāmu Bolderājas gaumē.

Viss sācies ar kādas sievietes zvanu uz policiju, jo viņa kopā ar trīsgadīgu bērnu tikko izsviesta uz ielas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai noskaidrotu, kas par notikušo sakāms otrai konfliktā iesaistītajai pusei, policisti kopā ar sievieti devušies uz dzīvokli, kur pēc ilgstošas klauvēšanās sastapušies arī ar dzīvesbiedru.

Tā kā likumsargi bija nobažījušies par trīsgadīgā bērna drošību, viņi centušies māti pierunāt doties uz krīzes centru, savukārt viņa naksnīgajās ielās negaidīti uzrīkojusi īstu jandāliņu. Drīz vien iepriekš padzītās dzīvesbiedres aizstāvībā iesaistījies arī iereibušais vīrietis, kurš nav centies šo situāciju atrisināt mierīgā ceļā.

Plašāk skatieties raidījuma “Degpunktā” sagatavotajā sižetā!

 

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 2

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl