Komentāri

Nakts vidū, dodoties uz šķietami parastu izsaukumu Bolderājā, Rīgas pašvaldības policijas darbinieki pat nevarēja iedomāties, ka tiks ierauti notikumi virpulī un uz savas ādas varēs izbaudīt īstu drāmu Bolderājas gaumē.

Viss sācies ar kādas sievietes zvanu uz policiju, jo viņa kopā ar trīsgadīgu bērnu tikko izsviesta uz ielas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai noskaidrotu, kas par notikušo sakāms otrai konfliktā iesaistītajai pusei, policisti kopā ar sievieti devušies uz dzīvokli, kur pēc ilgstošas klauvēšanās sastapušies arī ar dzīvesbiedru.

Tā kā likumsargi bija nobažījušies par trīsgadīgā bērna drošību, viņi centušies māti pierunāt doties uz krīzes centru, savukārt viņa naksnīgajās ielās negaidīti uzrīkojusi īstu jandāliņu. Drīz vien iepriekš padzītās dzīvesbiedres aizstāvībā iesaistījies arī iereibušais vīrietis, kurš nav centies šo situāciju atrisināt mierīgā ceļā.

Plašāk skatieties raidījuma “Degpunktā” sagatavotajā sižetā!

 

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl