Komentāri

Nakts vidū, dodoties uz šķietami parastu izsaukumu Bolderājā, Rīgas pašvaldības policijas darbinieki pat nevarēja iedomāties, ka tiks ierauti notikumi virpulī un uz savas ādas varēs izbaudīt īstu drāmu Bolderājas gaumē.

Viss sācies ar kādas sievietes zvanu uz policiju, jo viņa kopā ar trīsgadīgu bērnu tikko izsviesta uz ielas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai noskaidrotu, kas par notikušo sakāms otrai konfliktā iesaistītajai pusei, policisti kopā ar sievieti devušies uz dzīvokli, kur pēc ilgstošas klauvēšanās sastapušies arī ar dzīvesbiedru.

Tā kā likumsargi bija nobažījušies par trīsgadīgā bērna drošību, viņi centušies māti pierunāt doties uz krīzes centru, savukārt viņa naksnīgajās ielās negaidīti uzrīkojusi īstu jandāliņu. Drīz vien iepriekš padzītās dzīvesbiedres aizstāvībā iesaistījies arī iereibušais vīrietis, kurš nav centies šo situāciju atrisināt mierīgā ceļā.

Plašāk skatieties raidījuma “Degpunktā” sagatavotajā sižetā!

 

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl