14 komentāri
Policisti atrod bezvēsts pazudušu sievieti, kuru vairākus mēnešus meklējis vīrs
Notikuma vietā noskaidrots, ka sieviete no vīra šķiras un abu starpā ir izveidojies ilgstošs konflikts par kopīgā bērna aizgādību, tāpēc nolēmusi pazust no viņa redzesloka (Zane Bitere / LETA)

Trešdien, 9. augustā, īsi pēc plkst. 18.00 Rīgas pašvaldības policijas (RPP) darbinieki saņēma informāciju no kāda Rīgas pašvaldības policijas mobilās aplikācijas lietotāja par automašīnu Āgenskalnā, kura esot novietota uz ietves.

Kā informē RPP, ierodoties notikuma vietā, mobilās aplikācijas ziņotāja sniegtā informācija apstiprinājās, – uz ietves konstatēts tumšas krāsas “Audi” markas transportlīdzeklis. Policisti devās pie automašīnas, kur pie viņiem piesteidzās kāda sieviete. Jaunkundze skaidroja, ka ir transportlīdzekļa īpašniece.

Veikta personas datu pārbaude, kuras laikā atklājās, ka 27 gadus vecā autovadītāja ir izsludināta meklēšanā kā bezvēsts pazudusī. Par sievietes prombūtni ziņojis viņas vīrs.

Notikuma vietā noskaidrots, ka sieviete no vīra šķiras un abu starpā ir izveidojies ilgstošs konflikts par kopīgā bērna aizgādību, tāpēc nolēmusi pazust no viņa redzesloka. Tāpat noskaidrots, ka ar sievieti jau iepriekš veiktas pārrunas par tēva tiesībām satikt bērnu.

Ar pārkāpēju veiktas preventīva rakstura pārrunas saistībā ar ceļu satiksmes noteikumu neievērošanu, savukārt par viņas izvairīšanos no laulātā nozīmēts laiks, kad jāierodas Valsts policijā informācijas sniegšanai.

TOP komentāri

 • Ome
  +27 +26 -1

  Ome

  Nesaprotu so komentaru autoru,ka jus varat zinat kas vainigs un kurs ne,tas ir divu cilveku savstarpejas attiecibas, Vini pasi nokartos savas attiecibas un nevajag but tik vulgariem, bazt degunu citu cilveku dzive,pat ja jus butu pasi tuvakie radinieki.
 • Ieva Ieva Ieviņa
  +8 +7 -1

  Ieva Ieva Ieviņa

  no labiem vīriem sievas neaiziet+ slēpjas,tātad idiots diktators!!!!
 • Klinta
  0 0 0

  Klinta

  Droši vien bija iemesls slēpties.Žēl,ka pieaugušie savas attiecības regulē ar bērnu.Ne vienmēr bērns ir laimīgs tikties ar radītāju.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl