Policisti Āgenskalnā aiztur meklēšanā izsludinātu grūtnieci narkotiku reibumā

Pievienot komentāru
Policisti Āgenskalnā aiztur meklēšanā izsludinātu grūtnieci narkotiku reibumā
Pixabay.com

Naktī uz trešdienu, 28. jūniju, Rīgas pašvaldības policijas (RPP) darbinieki, patrulējot Āgenskalna apkaimē, pamanīja kādu niecīgi apģērbtu sievieti, kura izmisīgi lūkojās uz netālu esošā daudzdzīvokļu nama augšējiem logiem. Policisti nolēma apstāties un pārbaudīt, vai viņai nepieciešama palīdzība.

Sieviete uz policistu jautājumiem neatbildēja un pēkšņi paskrēja zem nama ieejas kāpnēm. Pēc brīža viņa izlīda no kāpņu apakšas un apgalvoja, ka vēlējusies tikai ātrāk nokļūt mājās.

Policisti ievēroja, ka trūcīgi ģērbtā sieviete, iespējams, ir gaidībās. Tāpat sarunas laikā pamanīts, ka viņa ir manāmā reibumā, par ko liecināja gan paplašinātās acu zīlītes, gan alkohola smaka no viņas izelpas. Grūtniece neslēpa, ka pirms tam lietojusi alkoholu. Likumsargi nolēma izsaukt Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) darbiniekus, lai pārliecinātos par viņas veselības stāvokli.

Pēc brīža ieradās mediķi, kuri konstatēja, ka uz sievietes rokām vēnu rajonā ir svaigas dūrienu pēdas, tāpat tika apstiprināts, ka viņa ir mazuļa gaidībās. Pārbaudes laikā noskaidrots, ka grūtniecei hospitalizācija nav nepieciešama.

Vienlaikus veikta personu datu pārbaude, kuras laikā policisti atklāja, ka sieviete ir izsludināta meklēšanā saistībā ar nesen izdarītu zādzību. 27 gadus vecā grūtniece aizturēta un nogādāta Valsts policijas iecirknī turpmāko procesuālo darbību veikšanai.