Policijai vēl nav aizdomās turamo saistībā ar mēģinājumu Daugavpilī noslepkavot robežsargu

Pievienot komentāru
Policijai vēl nav aizdomās turamo saistībā ar mēģinājumu Daugavpilī noslepkavot robežsargu
ROMĀNS KOKŠAROVS / F64

Policijai vēl nav aizdomās turamo personu saistībā ar novembra sākumā notikušo mēģinājumu Daugavpilī noslepkavot robežsargu, aģentūrai LETA atzina Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes pārstāve Lāsma Kursīte.

Pēc viņas paustā, policija turpina izmeklēšanu. “Šobrīd notiek plaši izmeklēšanas pasākumi ar mērķi noskaidrot aizdomās turamās personas un notikušā apstākļus, taču, ņemot vērā izmeklēšanas intereses, plašākus komentārus sniegt nevaram,” apgalvoja Kursīte.

Daugavpilī 6.novembra rītā mēģināts noslepkavot robežsargu, un policija uzskata, ka uzbrukums īstenots saistībā ar cietušā profesionālo darbību.

Valsts robežsardzes preses pārstāve Kristīne Pētersone aģentūrai LETA apstiprināja, ka pēc uzbrukuma vienā no Daugavpils dzīvojamajiem rajoniem cietis robežsargs. Cietušajam sniegta neatliekamā medicīniskā palīdzība Daugavpils reģionālajā slimnīcā.

Kursīte aģentūru LETA informēja, ka ir noticis slepkavības mēģinājums. 1973.gadā dzimušajam Valsts robežsardzes darbiniekam, dodoties uz darbu, uzbrukušas divas neatpazītas personas. Uzbrucēji pielietojuši asaru gāzi un ar āmuram līdzīgu priekšmetu vairākus reizes iesituši pa cietušā galvu un ķermeni.

Vīrietim izdevās izrauties no uzbrucējiem un izsaukt medicīnisko palīdzību.

Noziedzīgā nodarījuma veids un izdarīšanas apstākļi dod pamatu uzskatīt, ka ir noticis slepkavības mēģinājums, kas saistīts ar cietušās personas profesionālo darbību, norādīja policijā.